Niszczenie, utylizacja dokumentów

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Niszczenie dokumentów

Procedury dotyczące niszczenia dokumentów, szczególnie tych firmowych, są z roku na rok coraz bardziej rygorystyczne. Często samodzielnie nie jesteśmy w stanie im sprostać i zapewnić odpowiedniego bezpieczeństwa danym osobowym. W takim przypadku warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy zajmującej się utylizacją dokumentów w Krakowie.

Kto zajmuje się utylizacją dokumentów?

Usługi utylizacji dokumentów mogą świadczyć wyłącznie firmy, które posiadają odpowiednie uprawnienia i gwarancje bezpieczeństwa. Robienie tego samodzielnie oznacza wiele zbędnych kosztów, które musimy ponieść, m.in. zakup profesjonalnego sprzętu niszczącego i jego eksploatacji, zapoznanie się z przepisami czy cena naszego czasu. Szczególnie jeśli mamy dużo materiałów do niszczenia warto skorzystać z pomocy profesjonalnej utylizacji dokumentów, którą wykonuje firma ProPrzpeprowadzki.

Potrzbujesz bezpiecznej utylizacji dokumentów firmowych?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Utylizacja dokumentów – zalety profesjonalnych usług

Przede wszystkim zyskujemy gwarancję bezpieczeństwa danych oraz zgodności z ustawami i rozporządzeniami, w tym RODO. Nie musisz się obawiać, że poufne informacje trafią w niepowołane ręce. Cały proces przebiegnie na pewno szybciej i sprawniej. Zlecenie utylizacji dokumentacji pozwala zadbać o interes firmy i uchronić nas przed nieprzyjemnymi konsekwencjami niedopilnowania właściwego niszczenia dokumentacji.

Jak wygląda niszczenie i utylizacja dokumentów w Krakowie?

Podczas kontaktu z nami, klient określa, jaką ilość dokumentów musi zutylizować. Umawiamy się na określony termin i w jego czasie odbieramy z domu czy firmy dokumenty, które mamy poddać niszczeniu. Na miejscu nasi pracownicy pakują papiery w specjalnie do tego celu przygotowane worki lub kartony transportowe. Następnie są one oznaczane i “plombowane”. W takiej zabezpieczonej formie zabieramy dokumenty to utylizacji. Ta przebiega zazwyczaj w dwóch etapach – niszczenie oraz późniejszej utylizacji resztek dokumentów. Klient może otrzymać certyfikat poświadczający, że proces przebieg zgodnie ze wszystkimi normami.

Ile kosztuje niszczenie dokumentów w Krakowie?

Warto wiedzieć...

Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem oferowanych przez nas usług. Warto mieć na uwadze, że wiele z nich wyceniana jest indywidualnie ze względu na kilka zmiennych, które należy uwzględnić. Podobnie jest w kwestii niszczenia dokumentów w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia ceny utylizacji dokumentacji – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Dla kogo przeznaczona jest usługa utylizacji dokumentów?

Swoją usługę niszczenia dokumentów dedykujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom (mały i dużym). W zależności od wymagań i oczekiwań jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować metody niszczenia dokumentacji, co przekłada się na końcową cenę. Zajmujemy się utylizacją zarówno dokumentacji papierowej, jak i na innych, w tym cyfrowych nośnikach.

Jakie usługi poza utylizacją dokumentacji proponujemy klientom w Krakowie?

ProPrzeprowadzki świadczą szereg usług powiązanych i bezpośrednio związanych z szeroko rozumianym transportem i przeprowadzkami. Bazą naszych działań są przewozy rzeczy i mebli, sprzętu biurowego, transport sprzętu AGD i RTV. Specjalizujemy się w trudnych zleceniach obejmujących transport:

Nasza firma zajmuje się również usługami taxi bagażowego oraz przeprowadzkami studentów, w trybie przyspieszonym, prywatnych, firmowych. Organizujemy przeprowadzki krajowe – międzymiastowe oraz zagraniczne.

Gdzie zajmujemy się niszczeniem dokumentów?

Nasza firma swoją siedzibę ma w Krakowie. To właśnie ta miejscowość jest naszym bazowym obszarem realizacji zleceń. Nasze usługi oferujemy jednak także na terenie całego województwa małopolskiego. Częstymi lokalizacjami, w których zajmujemy się utylizacją dokumentów, są: Katowice, Nowa Huta, Niepołomice czy Wieliczka. Dojeżdżamy do firm i klientów prywatnych, by odebrać od nich dokumenty.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów