Kim jesteśmy? Kilka słów o naszej firmie

ProPrzeprowadzki jest tanią firmą przeprowadzkową, oferującą usługi transportowe w Krakowie i Małopolsce, jak również na terenie całej Polski i Europy. Podstawą naszej działalności są przeprowadzki domów i mieszkań, firm oraz biur, a także organizujemy przeprowadzki studentów. Ponadto zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, strychów, piwnic, utylizacją mebli i zbędnych przedmiotów, niszczeniem dokumentów. Oferujemy transport i przewóz mebli, transport sprzętu biurowego, AGD i RTV, transport rzeczy wielkogabarytowych, takich jak pianina, fortepiany, sejfy oraz kasy pancerne, a także transport dzieł sztuki, serwerów i delikatnych przedmiotów (szkieł, luster). Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm czy instytucji. Na koncie mamy wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają nas dalej. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych – chętnie podejmiemy się każdego zlecenia.

Planujesz przeprowadzkę do nowego miejsca?

Zaufaj doświadczonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Co wyróżnia naszą firmę przeprowadzkową?

Jako profesjonalna firma przeprowadzkowa z Krakowa oferujemy najwyższą jakość usług w przystępnej cenie. Potrzebujesz się przeprowadzić do nowego mieszkania, a może zmieniasz siedzibę swojego biura? Ułatwimy Ci to zadanie. Korzystając z naszej pomocy przy przeprowadzce na terenie Krakowa i okolic, możesz być spokojny o swoje rzeczy. Gwarantujemy bezpieczny dowóz mebli. Świadczymy usługi kompleksowo, pomagając na każdym etapie przeprowadzki, a do każdego zlecenia podchodzimy bardzo profesjonalnie i indywidualnie. Znając potrzeby naszych klientów, jesteśmy w stanie pomóc podczas każdej przeprowadzki.

Bogata flota pojazdów

Posiadamy własną flotę pojazdów, które są odpowiednio przygotowane do transportu rzeczy o większych gabarytach, delikatnych ładunków czy nietypowych przedmiotów. Transport mebli i innych przedmiotów z nami bez wątpienia będzie dużym ułatwieniem dla osób, które boją się o uszkodzenie swoich rzeczy. Otrzymujesz od nas bezpieczeństwo w cenach, które są konkurencyjne na rynku i atrakcyjne dla Ciebie.

Gdzie świadczymy usługi przeprowadzkowe?

Swoje usługi przeprowadzkowe świadczymy na terenie całego Krakowa i Małopolski (oferujemy przeprowadzki do Wieliczki, Niepołomic, Nowej Huty). Z naszych usług korzystają również mieszkańcy innych miast. Organizujemy przeprowadzki międzymiastowe, m.in. z Krakowa do Warszawy, z Krakowa do Gdańska, z Krakowa do Wrocławia, ale i do pozostałych miast w Polsce. Nasze usługi wykonujemy również na terenie całej Europy (przeprowadzki międzynarodowe). Decydując się na przeprowadzkę z nami, gwarantujemy Ci, że unikniesz stresu związanego z całym przedsięwzięciem. Będziemy dla Ciebie wsparciem na każdym etapie współpracy, chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie i zaplanujemy Twoją przeprowadzkę tak, aby pozwolić uniknąć Ci niepotrzebnego stresu.

Zastanawiasz się, ile może Cię kosztować przeprowadzka? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegółową wycenę Twojej przeprowadzki.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów