Opinie Klientów

Pro Przeprowadzki » O nas » Opinie Klientów

Działalność ProPrzeprowadzek opiera się na ciągłej interakcji z klientami. To dzięki nim jesteśmy w stanie prowadzić swoją działalność, dlatego tak bardzo zwracamy uwagę na opinie, które o nas przedstawiają. Wychodzimy z założenia, że opinie klientów są oceną naszej pracy. Stąd staramy się każdą osobę czy firmę, którą obsługiwaliśmy, prosić o kilka słów komentarza. Dzięki temu od razu możemy poznać potencjalne uchybienia i słabe strony naszej pracy.

Warto wiedzieć...

Cały czas dbamy o to, by klienci mogli wystawiać nam wyłącznie pozytywne opinie. Chcemy, by naszym znakiem rozpoznawczym była wysoka jakość świadczonych usług przeprowadzkowych i transportowych

Lata pracy z klientami, tysiące zrealizowanych przeprowadzek, wykonanych zleceń klasycznych i tych bardziej nietypowych sprawiły, że wypracowaliśmy swoje standardy pracy. Staramy się ciągle je ulepszać i tym samym stale rozwijać.

Oto kilka przykładów opinii, jakie wystawili nam nasi klienci:

Przeprowadzka przebiegła mi bardzo bezstresowo, a to wszystko wyłącznie dzięki ekipie z ProPrzeprowadzki. Szybki i sprawnie uwinęli się z dużą ilością kartonów i mebli. Na plus zdecydowanie to, że wcale dużo za taką przeprowadzkę nie skasowali. Polecam!!

Patryk M.

Bardzo sprawny transport i przeprowadzka! Auto zadbane i dobrze dobrane wielkością na moją przeprowadzkę. Aktywni pracownicy bardzo nam pomogli. Byli grzeczni, sympatyczni i działali bardzo szybko 🙂 Polecam!

Magda S.

Polecam. Panowie byli pod blokiem punktualnie, rzeczy znieśli ekspresowo, potem je przewieźli i wynieśli na górę, zostawiając dokładnie tam, gdzie poprosiłam. Byli bardzo kulturalni, nie ociągali się i nie przeciągali, by więcej zarobić. Jednym słowem pełen profesjonalizm. No i na plus cena – konkurencyjna cena porównując do innych. 10/10.

Jan K.

Kilka razy już korzystałem z usług firmy ProPrzeprowadzki jako przedsiębiorca. Obsługa godna zaufania i polecenia. Ekipa zawsze była na czas, działała szybko i sprawnie. Nigdy nic nie zostało uszkodzone no i ceny są ok.

Adam K.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Planujesz przeprowadzkę?

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów