Opróżnianie, likwidacja mieszkań, domów strychów, piwnic

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic

Jedną z usług, która cieszy się sporym zainteresowaniem wśród klientów, jest opróżnianie mieszkań, domów, piwnic, strychów z niepotrzebnych mebli oraz innego zalegającego mienia. Jest to usługa, która zazwyczaj łączy się z utylizacją mebli i zbędnych przedmiotów. Co ważne to fakt, że polskie przepisy kategorycznie zabraniają składowania przedmiotów gabarytowych na osiedlowych wysypiskach, dlatego osoby, które nie mają co zrobić z zalegającymi rzeczami, decydują się powierzyć opróżnienie domów ekipie przeprowadzkowej.

Opróżnianie domów i mieszkań w Krakowie – co wchodzi w zakres usługi?

Opróżnianie mieszkań polega na przygotowaniu i oczyszczeniu lokalu z niepotrzebnych rzeczy i przedmiotów po to, aby nadawało się ono do zamieszkania przez kolejnych lokatorów. Jest to niełatwe zadanie, zwłaszcza w mieszkaniach, gdzie zniesienie mebli przez wąską klatkę schodową, może być niezwykle męczące. Jeżeli chcesz zaoszczędzić sobie tego wysiłku, zapoznaj się z ofertą naszej firmy przeprowadzkowej. Jako specjaliści w tej dziedzinie podejmiemy się wszelkich czynności związanych z likwidacją mieszkania. Należą do nich:

 • wyniesienie starych i niepotrzebnych mebli oraz ich utylizacja;
 • demontaż różnego typu mebli, przedmiotów czy elementów zabudowy;
 • sprzątanie mieszkań, piwnic, strychów;
 • wywóz gruzu;
 • wynoszenie niesprawnych sprzętów RTV bądź AGD.

Warto wiedzieć...

Dzięki naszej firmie nie musisz samodzielnie usuwać przedmiotów nagromadzonych w lokalu, wywozić ich na wysypisko lub zastanawiać się nad sposobami ich utylizacji. Usuwamy nie tylko niepotrzebne rzeczy, ale również przedmioty wielkogabarytowe – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Opróżnianie domów i mieszkań po przeprowadzce?

My się tym zajmiemy!

Kiedy warto zdecydować się na likwidację mieszkań?

Usługa, jaką jest likwidacja mieszkań, skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i osób prywatnych, które chcą oczyścić dom, mieszkanie, piwnicę, strych czy biuro po przeprowadzce. Zapotrzebowanie na opróżnianie mieszkań jest również w momencie śmierci lokatora, który mieszkał sam. Również lokale mieszkalne po eksmisjach potrzebują przywrócenia do porządku, wywiezienia starych i niepotrzebnych rzeczy. We wszystkich wyżej opisanych przypadkach zatrudnienie profesjonalnej ekipy przeprowadzkowej będzie najlepszym rozwiązaniem.

Opróżnianie domów – jakie rzeczy wywozimy?

Opróżnianie mieszkań w Krakowie z naszą ekipą pozwala na kompleksowe pozbycie się wielu niepotrzebnych rzeczy z lokalu użytkowego, takich jak:

 • meble,
 • sprzęt RTV/AGD;
 • kanapy, wersalki, stoły, krzesła;
 • złom, gruz odpady budowlane;
 • stare narzędzia;
 • resztki materiałów budowlanych;
 • inne według potrzeby.

Opróżnianie strychów w Krakowie

Działamy kompleksowo, dlatego – oprócz likwidacji mieszkań – oferujemy również opróżnianie strychów na terenie Krakowa. Często sprzątnięcie takiego pomieszczenia, jak strych czy komórka, stanowi prawdziwe wyzwanie ze względu na ilość rzeczy, które tam zalegają. Pozbycie się ich zazwyczaj wynika z konieczności przeprowadzki lub przeprowadzenia gruntownego remontu. Samemu ciężko jest się pozbyć takich przedmiotów, często wielkogabarytowych, co powoduje popyt na tego typu usługi. Opróżnianie strychów z ProPrzperowadzki to gwarancja, że opróżnione rzeczy zostaną odpowiednio posortowane i trafią do utylizacji.

Opróżnianie piwnic w Krakowie

Usługa opróżnianie piwnic kierowana jest do osób, które przez lata gromadziły w swoich piwnicach wiele niepotrzebnych rzeczy, a teraz mają problemy z ich uporządkowaniem. W starych piwnicach, oprócz elementów wyposażenia, niejednokrotnie zalegają gruz, śmieci, odpady przemysłowe. Chętnie podejmujemy się opróżniania piwnic – wyniesiemy, posegregujemy i zutylizujemy odpady.

Jak działamy w zakresie opróżniania domów i mieszkań?

Przed podjęciem się każdego zlecenia ustalamy dokładną cenę. Usługa ta wyceniana jest indywidualnie, a jej koszt uzależniony jest od ilości odpadów, które mają zostać wyniesione i zutylizowane. Po umówieniu dogodnego terminu zjawiamy się w wyznaczonym miejscu, wynosimy wszystkie wskazane rzeczy i pakujemy je do auta dostawczego.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny opróżniania mieszkań, strychów i piwnic na terenie Krakowa i okolic, połączone z wysoką jakością usługi.

Opróżnianie mieszkań – gdzie świadczymy usługi?

Usługę opróżniania mieszkań, strychów, piwnic wykonujemy na terenie Krakowa i okolic, z uwzględnieniem takich rejonów jak Nowa Huta, Wieliczka, Niepołomice. Podejmujemy się również zleceń z Katowic.

Masz zbędne graty na strychu lub w piwnicy?

Pozbędziemy się ich!

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów