Przeprowadzki dla studentów

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Przeprowadzki dla studentów

Kraków, jako miasto studenckie, jest miejscem, do którego co roku przeprowadza się wiele tysięcy studentów. W ramach naszych usług zajmujemy się również przeprowadzkami studenckimi. Są to zazwyczaj dość szybkie i sprawnie przeprowadzane transporty.

Przeprowadzki studenckie – co je wyróżnia?

Studencka przeprowadzka to bardzo często pierwsze takie przedsięwzięcie w życiu młodego człowieka. Wiąże się z nim wiele emocji – zmiana miasta, otoczenia, przyjaciół. “Wyfrunięcie z rodzinnego gniazda” obarczone jest wieloma przeżyciami i stresem. Jako ProPrzeprowadzki staramy się ograniczać te negatywne emocje towarzyszące temu przedsięwzięciu. Dlatego oferta przeprowadzek studenckich skrojona jest do potrzeb młodych ludzi, którzy nie posiadają zbyt wielkiego dobytku, a zależy im na sprawnym przeniesieniu do nowego lokum. Przeprowadzki dla studentów to nie tylko przeprowadzka do miasta, w którym będą zdobywać wykształcenie, ale również przeprowadzki w obrębie miasta do nowych, zajmowanych mieszkań.

Studencie, przeprowadzasz się?

Zrób to z nami!

Tanie przeprowadzki dla studentów w Krakowie

Warto wiedzieć...

Zdajemy sobie sprawę z tego, że studencka kieszeń nie jest zbyt wypełniona pieniędzmi. Dlatego usługa przeprowadzek dla studentów została skomponowana nie tylko do potrzeb, ale i możliwości młodych osób. Wielu studentów z racji ograniczonego budżetu rezygnuje z usług firmy przeprowadzkowej. Tym samym jednak sporo ryzykuje, zwłaszcza jeśli do przewiezienia ma meble, AGD i RTV czy też szkło i lustra. Jeśli dojdzie do zniszczenia przewożonych rzeczy, może okazać, że zdecydowanie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest wybranie profesjonalnej firmy przeprowadzkowej  – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Jak przebiega przeprowadzka studencka w Krakowie?

Przeprowadzka studentów w Krakowie przebiega w kilku etapach. Część z nich zależy od tego, na jaki pakiet usług zdecyduje się klient. Najczęściej jednak przeprowadzki dla studentów są najprostszymi w naszej ofercie. Umawiamy się z klientem na konkretną godzinę. Przyjeżdżamy pod wskazany adres i pakujemy przygotowane pudła do samochodu. Następnie przewozimy rzeczy do nowej lokalizacji oraz pomagamy wypakować pudła. Zazwyczaj również zajmujemy się wnoszeniem i znoszeniem bagaży. Na życzenie zakres naszych usług może być poszerzony o pomoc w pakowaniu i rozpakowaniu, skręcaniu mebli czy też utylizacji zbędnych przedmiotów.

Co można zyskać, wybierając przeprowadzki studenckie?

Zaletą profesjonalnych usług przeprowadzkowych jest gwarancja bezpieczeństwa przewożonych rzeczy. ProPrzeprowadzki pomagają w zorganizowaniu i zaplanowaniu studenckiej przeprowadzki, dzięki czemu klient ma więcej czasu na swoje codzienne zadania, a nie traci go na samodzielną organizację. Student zyskuje więc czas, bezpieczne przewiezienie rzeczy, a także może uzyskać wsparcie w pakowaniu i rozpakowaniu paczek. Wybierając profesjonalną firmę do przeprowadzek, mamy więc pewność, że przenosiny odbędą się sprawnie i “bezboleśnie”.

Jakie usługi świadczą ProPrzeprowadzki w Krakowie?

ProPrzeprowadzki to nie tylko przeprowadzki studenckie. Zajmujemy się również:

Usługi przeprowadzkowe, które świadczymy, to również utylizacja przedmiotów i mebli pozostałych po wyprowadzce. Możemy również pomóc w utylizacji dokumentów prywatnych i firmowych (także zgodnie z RODO). Specjalizujemy się również w przewozach rzeczy wielko- i małogabarytowych, o różnorodnej wadze oraz tych wymagających szczególnej uwagi. Transportujemy szkło, lustra, porcelanę, antyki, dzieła sztuki czy serwery.

Na jakim terenie oferujemy przeprowadzki?

Swoje usługi świadczymy przede wszystkim na terenie Krakowa i najbliższej okolicy. Pomagamy się przeprowadzić w Wieliczce, Niepołomicach, Nowej Hucie, ale i dalej – w Katowicach. Dla klientów wybierających przeprowadzki międzymiastowe czy międzynarodowe dojeżdżamy również w dalsze, ustalone miejsca.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów