Przeprowadzki biur, firm, instytucji, urzędów, magazynów

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Przeprowadzki dla firm i biur

Nasza oferta jest niezwykle szeroka, a jednym z naszych najpopularniejszych zleceń są przeprowadzki biur i firm w Krakowie. Możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe przeprowadzki, włącznie z pakowaniem, zabezpieczaniem i transportowaniem całego mienia. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny dla klientów biznesowych jest czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby proces przeprowadzki przebiegł bezproblemowo, szybko i sprawnie.

Przeprowadzki firm na terenie Krakowa

Jako że zmiana siedziby firmy jest z reguły sporym wyzwaniem dla jej właściciela, w celu uniknięcia stresu i chaosu, proponujemy powierzyć przeprowadzkę firmy profesjonalnej ekipie, oferującej usługi transportowe. Nasza firma jest ekspertem od przeprowadzek firm na terenie Krakowa. Bierzemy odpowiedzialność za wszystkie usługi związane z pakowaniem, zabezpieczeniem, transportem i wypakowywaniem wyposażenia firmy. Ofertę kierujemy do firm o różnym profilu działalności, jak również do sklepów, zakładów kosmetycznych, fryzjerskich, lokali gastronomicznych i innych obiektów o charakterze usługowym.

Przeprowadzki biur

Jeżeli chcesz, aby podczas przeprowadzki biura, nie został zakłócony rytm pracy, a pracownicy mogli w spokoju wykonywać swoje obowiązki, powierz nam przeprowadzkę swojego biura.

Warto wiedzieć...

Organizując przeprowadzki biur, staramy się każdorazowo dostosowywać ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Propozycja przeprowadzek dla biur nastawiona jest przede wszystkim na usługi transportowe dla biur podróży, biur turystycznych, biur nieruchomości, biur maklerskich, biur rachunkowych, biur informatycznych, biur prawnych i wielu innych – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Przeprowadzki instytucji i urzędów

Świadczymy kompleksowe przeprowadzki banków, bibliotek, szkół, urzędów i innych instytucji. Przeprowadzki instytucji wykonujemy z zachowaniem bezpieczeństwa wyposażenia i danych firmy.

Przeprowadzki magazynów

Współpraca z nami pozwoli szybko i sprawnie przenieść magazyn w inne miejsce. Bez problemu przewieziemy magazyn wypełniony paletami czy pudłami o różnych gabarytach. Zabezpieczamy mienie na czas transportu, a na życzenie klienta możemy zająć się również pakowaniem i rozpakowywaniem na regały zawartości magazynu.

Planujesz zmienić siedzibę swojej firmy?

Chętnie w tym pomożemy!

Przeprowadzki biur w Krakowie – zakres usług

W ramach oferowanych przez nas usług wykonujemy:

Transport sprzętu komputerowego, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych

Zabezpieczenie sprzętu komputerowego podczas transportu jest niezwykle ważne. Decydując się na pomoc profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, możesz być pewny, że Twój sprzęt bezpieczenie zostanie przetransportowany do nowego biura.

Przewóz mebli biurowych

Posiadamy bogatą flotę samochodów, które są przystosowane do przewozu mebli biurowych, krzeseł, biurek, fotelików, regałów, szafek. Przed załadunkiem możemy również opcjonalnie przeprowadzić demontaż sprzętu biurowego.

Transport serwerów

Transport serwerów to usługa, którą oferujemy przede wszystkim klientom działającym w branży IT. Aby całkowicie wykluczyć nawet to niewielkie uszkodzenie ładunku, przed transportem dokładnie zabezpieczamy serwery za pomocą odpowiednich materiałów.

Utylizacja mebli i zbędnych przedmiotów

Wybierając nasze usługi, można w łatwy sposób pozbyć się wszelkich zbędnych i starych przedmiotów, które nie chcemy, aby zalegały w nowym biurze. Chętnie zajmiemy się utylizacją niepotrzebnych mebli i sprzętów elektronicznych.

Niszczenie dokumentów

Przez lata prowadzenia działalności gospodarczej w firmie może gromadzić się wiele niepotrzebnych druków. Firmowe dokumenty nie mogą zostać wyrzucone tak po prostu do kosza, muszą zostać wcześniej zniszczone, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, oferujemy niszczenie niepotrzebnych dokumentów i innych nośników informacji o firmie.

Gdzie świadczymy przeprowadzki firm, biur i instytucji publicznych?

Choć przeprowadzki biur i instytucji w Krakowie stanowią główny profil działalności naszej firmy, to usługi transportowe świadczymy także na terenie całej Polski (przeprowadzki międzymiastowe), jak i całej Europy (przeprowadzki zagraniczne). Przenosimy siedziby firm, biur, instytucji z Krakowa do Wrocławia, Gdańska, Warszawy i innych miast w Polsce oraz Europie.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów