Przeprowadzki Kraków-Katowice, Katowice-Kraków

Pro Przeprowadzki » Obszar działalności » Przeprowadzki Katowice

Specjalizujemy się w przeprowadzkach międzymiastowych z Krakowa do Katowic i Katowic do Krakowa. Posiadamy wszystkie niezbędne elementy do wykonania kompleksowej przeprowadzki od A do Z. Przeprowadzki wykonujemy w każdym zakresie: zarówno od tych mniejszych, jak i po te większe wraz z pakowaniem mienia i demontażem mebli.

Przeprowadzki z Krakowa do Katowic

Warto wiedzieć...

Stolica województwa śląskiego prężnie się rozwija zarówno pod kątem gospodarczym, jak i kulturalnym. Jest to również atrakcyjny ośrodek uniwersytecki, przyciągający z roku na rok coraz to więcej studentów. Rynek mieszkań w Katowicach cechuje się dużą atrakcyjnością, a dogodna infrastruktura sprawia, że staje się ono miastem idealnym do zamieszkania lub otwarcia własnej firmy. Z tego też powodu dość często zdarza nam się obsługiwać przeprowadzki na trasie Kraków-Katowice – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Przeprowadzki z Katowic do Krakowa

Bardzo często obsługujemy również przeprowadzki na trasie odwrotnej, czyli Kraków-Katowice. Biorąc pod uwagę, że w Katowicach znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy Pyrzowice, wiele osób, powracających do miasta Kraka z większymi gabarytowo bagażami, decyduje się na wynajęcie taxi bagażowego.

Chcesz przeprowadzić się z Krakowa do Katowic lub Katowic do Krakowa?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Jakie usługi przeprowadzkowe świadczymy na terenie Katowic?

Przeprowadzamy zarówno osoby prywatne, jak i biura i instytucje państwowe. Z naszej oferty usług przeprowadzkowych korzystają również studenci, wybierający się na studia do Katowic lub Krakowa. Staramy się działać kompleksowo i szybko, czego dowodem są opinie od naszych zadowolonych klientów. Oferujemy pakowanie, zabezpieczenie, wnoszenie, transport, ustawianie mienia. Ponadto zajmujemy się również opróżnianiem mieszkań, utylizacją niepotrzebnych przedmiotów, niszczeniem dokumentów.

Usługi transportowe w Katowicach

Podejmujemy się każdego zlecenia, przewozimy (z/do Katowic) rzeczy o różnych gabarytach, takie jak:

Katowice – najważniejsze informacje o mieście

Katowice to miasto w południowej Polsce położone w obrębie województwa śląskiego. Najważniejszą i centralną dzielnicą Katowic jest Śródmieście, które przez wielu zwane było ,,małym Paryżem”. Katowice posiadają reprezentacyjny Rynek, wokół którego znajdują się zabytkowe kamienice. Atrakcji w Katowicach nie brakuje. Są to zarówno zabytkowe budowle, jak i miejsca odpoczynku i rekreacji. W mieście powstaje wiele zielonych zakątków, co sprawia, że miasto staje się przyjazne środowisku.

Cennik przeprowadzek w Katowicach

Cennik ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia i jest on uzależniony od wielu czynników, takich jak odległość między miejscami załadunku i rozładunku, ilość przewożonego mienia czy zakresu usług dodatkowych.

Gdzie jeszcze wykonujemy przeprowadzki oprócz Katowic?

Swoje usługi przeprowadzkowe świadczymy na terenie Krakowa, z uwzględnieniem takiej dzielnicy jak Nowa Huta, a także w okolicach Wieliczki i Niepołomic. Po odpowiednim ustaleniu szczegółów podejmujemy się też przeprowadzek zagranicznych.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów