Przeprowadzki z Krakowa do Gdańska

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Przeprowadzki krajowe » Przeprowadzka z Krakowa do Gdańska

Przeprowadzka na drugi koniec Polski może być sporym wyzwaniem. Samodzielne podejmowanie prób takiej przeprowadzki nie jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeżeli nie posiadamy odpowiednio przystosowanych do transportu samochodów i nie dysponujemy zasobami ludzkimi, które są potrzebne, aby wszystko przebiegło sprawnie. Transport międzymiastowy między Krakowem a Gdańskiem wymaga właściwego zaplanowania i strategii. Każdy element wyposażenia musi zostać odpowiednio zabezpieczony po to, aby mógł bezpiecznie pokonać setki kilometrów. Jako firma z doświadczeniem w realizacji przeprowadzek międzymiastowych świadczymy przeprowadzki z Krakowa do Gdańska.

Jakie usługi oferujemy w ramach przeprowadzek Kraków – Gdańsk?

Nasza firma oferuje kompleksowe przeprowadzki Kraków-Gdańsk zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Oferta, którą przygotowaliśmy dla naszych Klientów, obejmuje pakowanie mienia na życzenie klienta, zabezpieczenie przedmiotów odpowiednimi materiałami (kartony, folie bąbelkowe) załadunek, transport, rozładunek, a także – jeżeli klient sobie tego życzy – ustawianie i podłączanie poszczególnych elementów wyposażenia. Niezależnie od rozmiaru przeprowadzki podejmujemy się realizacji każdego zlecenia. Priorytetem jest dla nas satysfakcja klienta. Doskonale wiem o tym, że jedynie realizując przeprowadzki bezpiecznie i terminowo, możemy zyskać Wasze uznanie.

Planujesz przeprowadzić się z Krakowa do Gdańska?

Pomożemy Twojemu dobytkowi dostać się tam!

Dlaczego warto powierzyć nam przeprowadzkę z Krakowa do Gdańska?

To, co wyróżnia nasze usługi transportowe, to przede wszystkim atrakcyjna cena, szybki czas realizacji zlecenia i najwyższa jakość usług. Każda przeprowadzka na terenie Polski to dla nas wyzwanie, dlatego konsekwentnie dokładamy wszelkich starań, aby zaoferować naszych klientom standard, jakiego oczekują. Posiadamy bogatą flotę pojazdów dostosowaną do załadunku różnego typu przedmiotów. Kadra naszych pracowników to ludzie, którzy zdobyli doświadczenie podczas realizacji wielu przeprowadzek, dzięki czemu mogą świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Warto wiedzieć...

Powierzając nam przeprowadzkę z Krakowa do Gdańska, mają Państwo gwarancję starannego zaplanowania każdego etapu prac – począwszy od pakowania, poprzez załadunek i transport aż po rozładunek i wniesienie. To, co jest ważne to fakt, że trzymamy się ustalonych wraz z Klientem terminów – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Ile kosztuje przeprowadzka z Krakowa do Gdańska?

Cena przeprowadzki międzymiastowej ustalana jest indywidualnie. W tym wypadku odległość między miastami jest stała, ale wpływ na ostateczną koszt mają takie czynniki, jak: wielkość przewożonego mienia oraz usługi dodatkowe, na które się klient decyduje (pakowanie, ustawianie itp.). Z ekonomicznego punktu widzenia najbardziej opłacalna jest sytuacja, gdy mienie zostaje przewiezione podczas jednego transportu.

Gdzie jeszcze świadczymy przeprowadzki międzymiastowe?

Kierunek Kraków-Gdańsk to nie jedyny obszar, gdzie świadczymy przeprowadzki międzymiastowe. Przeprowadzki domów, biur, firm, studentów wykonujemy na terenie wszystkich miast w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem Wrocławia, Warszawa i Katowic.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów