Przeprowadzki międzynarodowe, zagraniczne

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Przeprowadzki międzynarodowe

Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzek międzynarodowych na terenie całej Europy. Ze względu na zróżnicowaną specyfikę każdego zlecenia cechuje nas indywidualne podejście do niego. Zapewniamy sprawną i szybką przeprowadzkę zarówno z Polski do kraju europejskiego, jak i w odwrotnym kierunku. Wybierając firmę przeprowadzkową ProPrzeprowadzki, zyskujesz gwarancję, że Twoje mienie bezpiecznie trafi do wybranego miejsca na terenie Europy.

Nasza oferta przeprowadzek międzynarodowych

Kompleksowe przeprowadzki międzynarodowe to pomoc na każdym etapie przemieszczania się. W ramach przeprowadzek międzymiastowych, poza samym transportem, oferujemy również pomoc w przygotowaniu dokumentów niezbędnych do transportu na teren obcego Państwa. Pomagamy w pakowaniu mienia i jego zabezpieczeniu. Do dyspozycji mamy kartony i materiały zabezpieczające ładunek, dzięki czemu wszystkie przedmioty dostarczane są w nienaruszonym stanie. Jest to niezwykle ważne ze względu na dużą odległość do pokonania. 

Warto wiedzieć...

Ponadto posiadamy samochody o różnych gabarytach, dzięki czemu nasza firma bez problemu może transportować za granicę również nieporęczne rzeczy, takie jak pianina, kasy pancerne, dzieła sztuki, antyki, a także przedmioty wrażliwe na uszkodzenia – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Planujesz przeprowadzkę za granicę?

Pomożemy Ci ją zrealizować!

Przeprowadzki zagraniczne – najpopularniejsze kierunki

Przeprowadzka z Krakowa do Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych kierunków na przeprowadzkę. Jest tam obecnie największe skupisko Polaków. Wielu ludzi przeprowadza się do Anglii ze względu na lepszą pracę lub możliwość rozpoczęcia prestiżowych studiów. W skład Wielkiej Brytanii wchodzą: Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna. Nasza firma przewiezie mienie z dowolnego regionu Polski w dowolne miejsce na terenie Wielkiej Brytanii. Najczęściej wykonujemy przeprowadzki do Londynu, Liverpoolu oraz Manchesteru.

Przeprowadzka z Krakowa do Niemiec

Zajmujemy się również przeprowadzkami do naszych zachodnich sąsiadów. Ze względu na doskonałe połączenie (rozbudowana sieć autostrad) przeprowadzki do Niemiec zazwyczaj przebiegają bardzo sprawnie i szybko. Najczęściej przeprowadzki wykonujemy na takich obszarach, jak Dortmund, Kolonia, Dusseldorf, Bawaria. Są to rejony, gdzie mieszka najwięcej Polaków.

Przeprowadzka z Krakowa do Francji

We Francji istnieje wiele skupisk polskiej ludności. Największe z nich to: Arles, Marsylia, Perpignan oraz Bordeaux. Koszt przeprowadzki do Francji uzależniony jest od rejonu (ilości km do pokonania) oraz wielkości mienia.

Przeprowadzka z Krakowa do Szwecji

Pomimo że Szwecja nie jest tania, przez wielu Polaków uznawana jest za kraj idealny do emigracji. Oferowane są tam dobrze płatne prace, a także szerokie perspektywy kariery. Podczas przeprowadzki do Szwecji świadczymy pełne wsparcie na każdym etapie. Nasze usługi obejmują nie tylko sam przewóz mebli samochodem, ale i szereg usług dodatkowych, które pozwalają zorganizować przeprowadzkę bez ryzyka i stresu.

.Przeprowadzka z Krakowa do Holandii

To małe, choć bardzo rozwinięte gospodarczo państwo, jest popularnym kierunkiem emigracji wśród Polaków. W Holandii łatwo znaleźć pracę i mieszkanie, co dodatkowo przemawia za wyjazdem do kraju tulipanów. Jako doświadczona firma przeprowadzkowa zajmiemy się sprawną organizacją przeprowadzki do Holandii. Oferujemy transport do takich miejsc, jak Amsterdam, Haga, Rotterdam, Utrecht, Breda, Eindhoven i wielu innych. Czas trwania takiej przeprowadzki i jej koszt dokładnie jest przeliczany na podstawie miejsca docelowego w Holandii.

Przeprowadzka z Krakowa do Hiszpanii

Kolejnym krajem, który przyciąga Polaków, jest Hiszpania. Rodacy chętnie wybierają ten kierunek do życia ze względu na świetny klimat. Sytuacja gospodarcza w kraju też zaczyna się poprawiać, co zachęca do osiedlania się na Półwyspie Iberyjskim. Chcąc zorganizować przeprowadzkę do Hiszpanii, potrzebna jest pomoc firmy przeprowadzkowej. Oferujemy przeprowadzki z Polski do Hiszpanii, bez znaczenia czy będzie to Madryt, Barcelona, Sewilla, Malaga, Walencja, Alicante, Valladolid czy jeszcze inne miejsce.

Co jeszcze oferujemy w ramach przeprowadzek zagranicznych?

Zarówno podczas przeprowadzek międzymiastowych, jak i zagranicznych w naszej ofercie znajdują się inne usługi, które jesteśmy w stanie wykonać i połączyć je w ramach jednego zlecenia. Należą do nich utylizacja niepotrzebnych przedmiotów, opróżnianie piwnic, strychów, niszczenie dokumentów.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów