Przeprowadzki Kraków-Niepołomice, Niepołomice-Kraków

Pro Przeprowadzki » Obszar działalności » Przeprowadzki Niepołomice

Nasza firma świadczy usługi przeprowadzek na terenie Niepołomic, a także z Krakowa do Niepołomic i z Niepołomic do Krakowa. Są to przeprowadzki kompleksowe, na życzenie klienta w trybie standardowym lub przyspieszonym. Z usługi skorzystać mogą zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Dysponujemy odpowiednimi samochodami, by sprostać wymaganiom każdej z tych grup odbiorców.

Przeprowadzki z Krakowa do Niepołomic

Niepołomice, które od Krakowa dzieli zaledwie 25 km, stają się coraz chętniej wybieranym miejscem do zamieszkania dla osób zmęczonych życiem w dużym mieście. Dobra infrastruktura i bliskość sprawiają, że Niepołomice pełnią rolę “sypialni” dla Krakowa. Niższe ceny nieruchomości również zachęcają do przeprowadzki z Krakowa do Niepołomic. Chętnie organizujemy transport mebli, sprzętu biurowego i całą przeprowadzkę do Niepołomic. Posiadamy duże doświadczenie w tej kwestii, co pozwala na zorganizowanie szybkiej przeprowadzki z Krakowa do Niepołomic.

Potrzebujesz sprawnej przeprowadzki z lub do Niepołomic?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Przeprowadzki z Niepołomic do Krakowa

Warto wiedzieć...

Kraków jako miasto studenckie jest pożądanym miejscem do osiedlenia się. Można tu zdobywać wykształcenie na wielu docenianych uczelniach oferujących naukę w każdym możliwym kierunku. Z racji na wielkość jest tu również wiele miejsc, w których można znaleźć zatrudnienie. Z tego powodu wciąż sporo osób chce się przeprowadzić z Niepołomic do Krakowa. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy również przeprowadzki z Niepołomic – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Jakie usługi przeprowadzkowe świadczymy w Niepołomicach?

Nasza firma, mimo lokalizacji w Krakowie, świadczy usługi przeprowadzkowe również w okolicy, w tym w Niepołomicach. W ich zakres wchodzą przede wszystkim przeprowadzki dla studentów, prywatne i firmowe. Organizujemy szybkie przeprowadzki międzymiastowe i zagraniczne. By zapewnić klientom najwyższy możliwy komfort, przygotowaliśmy także usługi wspomagające sprawne przeprowadzki w Niepołomicach. Są to opróżnianie piwnic i strychów, utylizacja zbędnych rzeczy oraz dokumentów.

Jaki jest zakres usług transportowych w Niepołomicach?

Oprócz przeprowadzek zajmujemy się również usługami transportowymi w Niepołomicach. Zaliczamy do nich:

W ramach usług transportowych oferujemy również taxi bagażowe, które pomaga przewieźć rzeczy niemieszczące się w autach osobowych.

Niepołomice – miasto w Małopolsce

Niepołomice to małe miasto w województwie małopolskim, około 25 kilometrów na wschód od Krakowa. Miejscowość otoczona jest przez Puszczę Niepołomicką. Główną atrakcją turystyczną jest Zamek Królewski, wybudowany przez Kazimierza Wielkiego w XIV wieku.

Ile kosztują przeprowadzki w Niepołomicach?

Przeprowadzki z Niepołomic do Krakowa i z Krakowa do Niepołomic są wyceniane indywidualnie. Choć odległość jest stała, musimy uwzględnić inne zmienne. Na ostateczną cenę przeprowadzek w Niepołomicach mają wpływ: zakres prac, ilość przewożonych rzeczy, obecność w nich rzeczy wielkogabarytowych, wartościowych czy wymagających specjalistycznego przewozu.

Gdzie jeszcze świadczymy usługi przeprowadzkowe?

Siedzibę nasza firma ma w Krakowie. Najczęściej organizujemy przeprowadzki w Nowej Hucie, Wieliczce i Katowicach. Nasze usługi świadczymy w całym województwie małopolskim.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów