Przeprowadzki Kraków-Nowa Huta, Nowa Huta-Kraków

Pro Przeprowadzki » Obszar działalności » Przeprowadzki Nowa Huta

Jako firma przeprowadzkowa ProPrzeprowadzki zajmujemy się organizacją transportu w Nowej Hucie. Są to zarówno przeprowadzki w obrębie dzielnicy, jak i z Nowej Huty do Krakowa i innych miast oraz z innych dzielnic Krakowa do Nowej Huty. Usługi dedykowane są zarówno klientom prywatnym, jak i zmieniającym lokalizację firmom. Posiadamy odpowiednią ilość ludzi i sprzętu, by zorganizować komfortową przeprowadzkę zarówno w skali mikro, jak i makro.

Przeprowadzki z innych dzielnic Krakowa do Nowej Huty

Nowa Huta jest jedną z nowszych dzielnic Krakowa. Tworzona jako miejsce, w którym mieszkali robotnicy, do dziś pozostała dobrą bazą do mieszkania dla osób pracujących w innych rejonach miasta. Ceny mieszkań są tu niższe niż gdzie indziej, dlatego coraz częściej Nowa Huta wybierana jest na miejsce przeprowadzki. Jej zaletą jest duża ilość zieleni i dobra komunikacja z każdym rejonem Krakowa. Coraz częściej organizujemy przeprowadzki do Nowej Huty z krakowskich dzielnic, nawet tych bliżej centrum.

Planujesz  przeprowadzkę z lub do Nowej Huty?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Przeprowadzki z Nowej Huty do innych dzielnic Krakowa

Część osób woli mieszkać bliżej Rynku i centrum miasta, dlatego decyduje się na przeprowadzkę z Nowej Huty. Coraz częściej obieranymi kierunkami są również miejscowości podkrakowskie.

Jakie usługi przeprowadzkowe świadczymy w Nowej Hucie?

Wśród naszej przeprowadzkowej oferty można znaleźć usługi zarówno szybkich przenosin, przeprowadzek dla studentów, jak i wymagających dużego planowania przeprowadzki biur i firm. Obsługujemy przeprowadzki indywidualne, międzymiastowe oraz międzynarodowe. W tych pierwszych najczęstszymi kierunkami są przeprowadzki z Krakowa do Warszawy i Wrocławia.

Warto wiedzieć...

W ramach usług przeprowadzkowych zajmujemy się również czynności wspomagające, podnoszące komfort klienta. Dlatego zajmujemy się opróżnianiem piwnic i strychów oraz niszczeniem dokumentów i utylizacją mebli i niepotrzebnych rzeczy. Daje to kompleksowość działań związanych ze zmianą miejsca zamieszkania lub pracy – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Jaki oferujemy zakres usług transportowych w Nowej Hucie?

Znaczącą częścią naszych usług są te powiązane z transportem, zarówno przedmiotów delikatnych (szkło, lustra, porcelana), jak i standardowych (meble, rzeczy osobiste). Zajmujemy się:

Dla potrzebujących przewieźć niewiele, ale przedmiotów niemieszczących się w standardowych samochodach, proponujemy usługę taxi bagażowego.

Nowa Huta – dzielnica z tradycjami

Nowa Huta to jedna z dzielnic Krakowa, która jeszcze do niedawna odbierana była jako odrębna jednostka terytorialna. Jej budowa zaczęła się w 1949 roku. Nowa Huta miała być dzielnicą stworzoną dla pracowników budowanego kombinatu metalurgicznego. Dziś można wydzielić historyczną, starą Nową Hutę i dużo późniejsze osiedla składające się na jej nowszą część. Przez lata krążyła wokół niej opinia dzielnicy niebezpiecznej i zanieczyszczonej. Dziś odzyskuje dobre imię i jest coraz częściej wybierana jako miejsce do życia przez młode osoby.

Jaki jest koszt przeprowadzki w Nowej Hucie?

Koszt przeprowadzek w Nowej Hucie wyceniany jest każdorazowo po rozmowie z klientem. Wpływ na cenę mają bowiem odległość do pokonania, ilość rzeczy do przewiezienia, a także ich waga, wielkość (szczególnie jeśli nie są standardowe).

Na jakim terenie świadczymy usługi transportowe i przeprowadzkowe?

Działamy na terenie całego Krakowa, a także Wieliczki, Niepołomic, okolicznych miast. Nasze usługi świadczymy na terenie Małopolski np. Katowic.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów