Przeprowadzki prywatne - domów i mieszkań

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Przeprowadzki prywatne

Przeprowadzka do nowego domu czy mieszkania to często dość trudne przedsięwzięcie, które wymaga odpowiedniej organizacji i zaplanowania. Na szczęście przeprowadzka wcale nie musi być stresująca, pod warunkiem, że zlecimy ją sprawdzonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa. Zapewniamy kompleksową pomoc w sprawnej i szybkiej przeprowadzce do nowego miejsca zamieszkania. Jednocześnie gwarantujemy bezpieczny transport wszystkich przewożonych rzeczy.

Przeprowadzki mieszkań w Krakowie

W ramach usług przeprowadzkowych wykonujemy przeprowadzki mieszkań na terenie Krakowa, całej Polski, a także Europy. Podejmujemy się przeprowadzek w budynkach z windami, jak i bez nich. Dzięki doskonale wyposażonym pojazdom oraz kadrze wykwalifikowanych specjalistów jesteśmy w stanie zorganizować przeprowadzkę kompleksowo. Zapewniamy nie tylko transport i przewóz mebli do nowego mieszkania, ale i transport sprzętu AGD i RTV, rzeczy wartościowych, takich jak pianina, fortepiany, dzieła sztuki, antyki czy przedmioty delikatne. Na życzenie klienta możemy przed przeprowadzką również wyręczyć w tym żmudnym zadaniu, jakim jest pakowanie mienia. Wielu klientów czuje się jednak bardziej komfortowo samemu pakując swoje rzeczy. W takich przypadkach do nas należy zabezpieczenie przedmiotów przed transportem, dostarczenie je pod wskazany adres i wniesienie. Przeprowadzka z mieszkania do domu dzięki ProPrzeprowadzki Kraków przebiegnie szybko, sprawnie i bezstresowo.

Planujesz zorganizować przeprowadzkę do nowego domu bądź mieszkania?

Skorzystaj z naszej pomocy

Przeprowadzki domów na terenie Krakowa

Warto wiedzieć...

Przeprowadzka domu wymaga doskonałej organizacji, ze względu na ilość przedmiotów, które należy przewieźć. Nic dziwnego, że wiele osób obawia się tego przedsięwzięcia i nie chce podejmować go osobiście. Optymalnym rozwiązaniem przy przeprowadzce z domu do mieszkania będzie skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Możemy zaoferować Ci pomoc w zakresie pakowania, zabezpieczania i przewozu mienia. Posiadamy odpowiednie samochody transportowe, które przygotowane są do przewozu większych gabarytowo przedmiotów. Ponosimy całkowitą odpowiedzialność za powierzone nam mienie. Wiemy, że każda przeprowadzka to ogromna zmiana, dlatego staramy się działań sprawnie i bezproblemowo.

Przeprowadzki domów i mieszkań – zakres usług

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę przeprowadzek domów i mieszkań, na którą składa się:

 • pakowanie dobytku (na życzenie klienta);
 • zabezpieczenie przed uszkodzeniem w transporcie przy użyciu odpowiednich materiałów;
 • wyniesienie i wniesienie mienia;
 • demontaż i montaż mebli w niezbędnym zakresie oraz stałych elementów zabudowy;
 • rozpakowanie i ustawienie mienia (na życzenie Klienta).

Świadczymy również cały zakres usług dodatkowych, takich jak opróżnianie mieszkań, strychów, piwnic, utylizacja mebli i zbędnych przedmiotów, a także niszczenie dokumentów. Pomożemy rozwiązać każdy nietypowy problem.

Gdzie organizujemy przeprowadzki prywatne?

Przeprowadzki prywatne, w tym przeprowadzki domów i mieszkań, realizujemy na terenie Krakowa, całego województwa małopolskiego, jak i na terenie całej Polski (przeprowadzki do Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Katowic, Poznania i wielu innych miast). Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zakres oferowanych przez nas usług obejmuje również przeprowadzki międzynarodowe.

Jakie jeszcze usługi świadczymy oprócz przeprowadzek prywatnych w Krakowie?

Już od kilku lat pomagamy w przeprowadzkach nie tylko domów i mieszkań, ale również firm, biur czy obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy tanie przeprowadzki dla studentów z domu rodzinnego na studia lub na odwrót.

Planujesz przeprowadzkę z domu lub mieszkania? Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą ProPrzeprowadzki. Dokonamy bezpłatnej wyceny, pomożemy w zaplanowaniu przeprowadzki, przygotujemy materiały do zabezpieczenia mienia oraz wyręczymy Cię we wniesieniu sprzętów z domu do mieszkania lub z mieszkania do domu. Tanie i szybkie przeprowadzki tylko z ProPrzeprowadzki z Krakowa.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów