Przeprowadzki Kraków-Wieliczka, Wieliczka-Kraków

Pro Przeprowadzki » Obszar działalności » Przeprowadzki Wieliczka

Oferujemy kompleksowe przeprowadzki i usługi transportowe zarówno z Krakowa do Wieliczki, jak i Wieliczki do Krakowa. Swoje usługi dedykujemy osobom prywatnym i firmom, które zmieniają siedzibę. W pełni sprawne technicznie samochody dostosowane do transportu przedmiotów o różnych gabarytach oraz wykwalifikowani pracownicy to zaplecze, będące fundamentem naszych usług.

Przeprowadzki z Krakowa do Wieliczki

Wieliczka położona na wyciągnięcie ręki od królewskiego Krakowa stała się popularnym kierunkiem do zamieszkania. Na terenie miasta powstaje coraz to więcej obiektów mieszkalnych, które bardzo szybko się wyprzedają. Co więcej, w Wieliczce obecnie powstaje spora inwestycja, jaką jest kameralny biurowiec, który – jak twierdzą inwestorzy – zrewolucjonizuje rynek budowlanych. Dynamiczny rozwój Wieliczki w ostatnim czasie sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na przeprowadzkę właśnie tam.

Planujesz przeprowadzkę z lub do Wieliczki?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Przeprowadzki z Wieliczki do Krakowa

Osoby, które cenią sobie duże miasta i chcą być w centrum rozbudowanej infrastruktury, wybierają na miejsce swojego zamieszkania lub siedzibę firmy właśnie Kraków, oddalony w linii prostej 13 km od Wieliczki.

Warto wiedzieć...

Kraków ma do zaoferowania wiele: przede wszystkim jest to miasto bardzo dobrze skomunikowane (dużo linii autobusowych i tramwajowych), daje możliwość znalezienia dla siebie ciekawych form spędzenia wolnego czasu. Ponadto w stolicy Małopolski istnieje wiele biur i lokali użytkowych, które doskonale nadają na siedzibę firmy. Nie bez powodu Kraków to miasto, do którego corocznie przybywa wiele nowych osób, w tym również tych zagranicznych – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Zakres usług przeprowadzkowych na terenie Wieliczki

Oferujemy przeprowadzki osób prywatnych, firm, biur, jak i studentów z Wieliczki do Krakowa lub na odwrót. Ponadto zajmujemy się opróżnianiem mieszkań, strychów, piwnic, utylizacją zbędnych przedmiotów czy niszczeniem dokumentów.

Usługi transportowe w Wieliczce

W ramach usług transportowych przewozimy meble, sprzęty biurowe, sprzęt AGD/RTV, przedmioty wielkogabarytowe, takie jak pianina, fortepiany, dzieła sztuki, serwery, sejfy i kasy pancerne, przedmioty delikatne (lustra, porcelana, szkło). Świadczymy również usługi taxi bagażowegoszybko i sprawnie przewieziemy Twoje rzeczy pod wskazany adres w Wieliczce bądź w Krakowie. Jesteśmy firmą, w której na pierwszym miejscu stawia się na zadowolenie klienta.

Wieliczka – najważniejsze informacje o mieście

Wieliczka to niewielkie miasto położone nieopodal Krakowa. Leży ona w obrębie aglomeracji krakowskiej. Graniczy z miastem Kraków oraz wsiami na terenie gminy Wieliczka: Grabówkami, Zabawą, Rożnowem, Sierczą, Lednicą Górną. Wieliczka znana jest przede wszystkim z ogromnych pokładów soli kamiennej. Na terenie miasta znajduje się wiele atrakcji i zabytków, takich jak Kopalnia soli ,,Wieliczka”, Zamek Żupny, Rynek Główny, Stara Synagoga w Wieliczce i wiele innych.

Ile kosztują przeprowadzki w Wieliczce?

Szczegółowy kosztorys sporządzany jest po dokładnym zapoznaniu się z danym zleceniem. Zarówno koszt przeprowadzki z Krakowa do Wieliczki, jak i Wieliczki do Krakowa uzależniony jest od kilku czynników, które szczegółowo przybliżone zostały w naszym cenniku.

W jakich miastach/rejonach świadczymy usługi przeprowadzkowe?

Swoje usługi kierujemy nie tylko do mieszkańców Krakowa i Wieliczki, ale chętnie podejmiemy się również przeprowadzek z/do Niepołomic, Katowic, Nowej Huty. Realizujemy również przeprowadzki międzymiastowe i międzynarodowe.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów