Szybkie przeprowadzki

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Szybkie przeprowadzki

Nie ma chyba osoby, u której słowo ,,przeprowadzka” nie wywołuje stresu czy niepokoju. Pakowanie, bałagan, przenoszenie rzeczy to z pozoru proste czynności, które potrafią spędzić sen z powiek. Firma ProPrzeprowadzki została stworzona po to, aby oszczędzić stresu podczas przeprowadzki i pomóc w tym niełatwym przedsięwzięciu. To, co wyróżnia nasze usługi, to przede wszystkim szybkość działania połączona z profesjonalizmem i rzetelnością. Usługi przeprowadzkowe świadczymy kompleksowo. Oznacza to, że oferujemy pomoc na każdym etapie przeprowadzki.

 

Kompleksowe przeprowadzki szybko i solidnie

Świadczymy kompleksowe usługi przeprowadzkowe na terenie Krakowa, jak i w całej Europie dla osób prywatnych oraz firm. W naszej dyspozycji znajduje się flota samochodów o różnych gabarytach, dzięki czemu jesteśmy zorganizować każdą przeprowadzkę bez względu na ilość rzeczy, które trzeba przewieźć oraz ich rozmiar. Oferujemy przewóz mebli, transport pianin, fortepianów, sejfów, sprzętu RTV i AGD, dzieł sztuki, serwerów, a także przedmiotów delikanych, takich jak szkła czy lustra.

Warto wiedzieć...

Gwarantujemy indywidualne i w pełni profesjonalne podejście do każdego klienta. Podczas transportu dokładnie zabezpieczamy powierzone mienie, aby uniknąć uszkodzenia w transporcie. Odzwierciedleniem wysokiej jakości naszych usług jest szerokie grono zadowolonych Klientów – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik 

Chcesz szybko zorganizować przeprowadzkę?

Nie czekaj – pisz lub dzwoń teraz!

Szybkie przeprowadzki w Krakowie – zakres usług

W ramach usług przeprowadzkowych oferujemy:

Przeprowadzki prywatne domów i mieszkań

Przeprowadzki prywatne, w skład których wchodzą przeprowadzki domów i mieszkań, to jedna z najpopularniejszych usług, którą świadczymy w ramach transportu mienia. Oferujemy szybkie i kompleksowe przeprowadzki prywatn wszystkim tym, którzy nie mają czasu całkowicie poświęcić się temu przedsięwzięciu. W ramach kompleksowych przeprowadzek domów i mieszkań wykonujemy:

 • pakowanie, załadunek, zabezpieczenie mienia;
 • demontaż meblii pozostałego wyposażenia domu;
 • transport mienia drobnego i wielkogabarytowego;
 • rozładunek, wniesienie i ustawienie zgodnie z wytycznymi klienta.

Dodatkowo możemy zająć się opróżnianiem strychów, piwnic, mieszkań, utylizacją zbędnych przedmiotów, niszczeniem dokumentów.

Przeprowadzki biur, firm, instytucji, magazynów

Jesteśmy firmą, którą świadczy również szybkie przeprowadzki biur i firm na terenie Krakowa. Dbamy o to, aby podczas przewozu mebli biurowych, sprzętów czy dokumentów nie uległy one zniszczeniu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w biznesie liczy się czas, dlatego przeprowadzki organizujemy tak szybko jak to możliwe.

Przeprowadzki studentów

Wiedząc o tym, że w studenckim życiu, liczy się każda złotówka, oferujemy tanie usługi przeprowadzkowe dla studentów. Przeprowadzki studenckie mają to do siebie, że młodzi ludzie z reguły przewożą ze sobą niewiele rzeczy, ponieważ w większości wynajmowane mieszkania są w pełni umeblowane. To znacząco skraca czas przeprowadzki, dlatego studentom możemy zaoferować atrakcyjne ceny.

Gdzie wykonujemy szybkie przeprowadzki?

Swoje usługi świadczymy na terenie całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem, takich miast jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk. Dla studentów, chcących podjąć naukę za granicą, oferujemy przeprowadzki międzynarodowe.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów