Taxi bagażowe, bagażówka, transport bagażowy

Pro Przeprowadzki » Taxi bagażowe

Taxi bagażowe w Krakowie to usługa, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów. Osoby decydujące się na tego typu usługę, nie zawsze bowiem posiadają własne auto do przewożenia rzeczy, a transport komunikacją miejską w takich sytuacjach wydaje się szczególnie uciążliwy. Jesteśmy firmą specjalizującą się nie tylko w typowych przeprowadzkach, ale i w transporcie bagażowym na terenie Krakowa i okolic.

Czym jest taxi bagażowe?

Jak nietrudno się domyślić, taxi bagażowe, nazywane czasami bagażówką, jest usługą transportową. Nie jest to jednak typowa taksówka, którą jeździ się po mieście w celu przemieszczenia się z jednego miejsca w drugie ani tradycyjna przeprowadzka. Transport bagażowy to usługa skierowana do osób, które nie posiadają własnego samochodu dostawczego, a potrzebują przewieźć kilka rzeczy. Dzięki bagażówce możemy przetransportować rzeczy o większych gabarytach, które nie zmieszczą się do zwykłego samochodu osobowego.

Potrzebujesz sprawnie przewieźć rzeczy o większych gabarytach?

Zamów taxi bagażowe w Krakowie

Czym taksówka bagażowa różni się od typowej taxówki?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Główna różnica polega na ilości bagażu, jaką możemy włożyć do taksówki bagażowej. Z taxi bagażowego najczęściej korzystają osoby podróżujące z większym gabarytowo bagażem, który nie zmieściłby się do bagażnika klasycznej osobówki.

Co można przewieźć w bagażówce?

W bagażówce można przewieźć wszystko to, co nie zmieści się do samochodu osobowego, czyli:

Dla kogo transport bagażowy w Krakowie?

Z transportu bagażowego korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy potrzebujące przetransportować większe gabarytowo sprzęty. Usługa ta cieszy się dużą popularnością również wśród turystów, których bagaż nie zmieści się do typowej taxówki. Taxi bagażowe zamawiają również studenci. Podobnie jak w innych polskich miastach, gdzie znajduje się wiele prestiżowych uczelni, tak i w Krakowie pojawiają się setki tysięcy studentów, którzy nie są rdzennymi mieszkańcami miasta, a dopiero co wprowadzają się do niego. Większość z nich nie posiada własnego auta, dlatego usługa taxi bagażowego staje się wśród nich bardzo popularne do przetransportowania większych bagaży, książek czy nawet niektórych elementów wyposażenia. W tak dużym mieście jak Kraków taxi towarowe jest bardzo znane i cenione przez klientów przede wszystkim ze względu na to, że jest to usługa wyjątkowo sprawna i szybka, więc idealna dla tych, którym zależy na czasie.

Taxi towarowe czy auto do przeprowadzki?

Warto wiedzieć...

Trzeba pamiętać o tym, że taxi bagażowe to nie jest typowa przeprowadzka. Decydując się na wynajęcie firmy przeprowadzkowej, w zamian dostajemy usługę kompleksową, czyli nie tylko transport, ale także ekipa pomoże w pakowaniu, zabezpieczeniu, wnoszeniu, wynoszeniu, a nawet ustawianiu mienia. Przez to cena przeprowadzki z reguły jest wyższa niż usługa taxi bagażowego – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Jeśli więc zmieniamy miejsce zamieszkania i zależy nam na tym, aby usługa była wykonana w sposób kompleksowy – lepszym rozwiązaniem będzie wynajęcie firmy przeprowadzkowej Natomiast, gdy chcemy przetransportować jedynie kilka rzeczy (nawet tych większych gabarytowo), wówczas możemy zdecydować się na bardziej ekonomiczną wersję, czy taxi bagażowe.

Dlaczego warto skorzystać z usług taxi bagażowego?

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim doświadczenie, profesjonalizm i odpowiednie podejście do klienta. Pracujemy szybko i dokładnie. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne i pojazdy przystosowane do transportu, co pozwala nam realizować wszystkie usługi na najwyższym poziomie.

Gdzie świadczymy usługi taxi bagażowego?

Transport bagażowy świadczymy na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości, takich jak Nowa Huta, Wieliczka, Niepołomice, a także Katowice. Jeżeli więc szukasz taxi bagażowego w Krakowie i okolicach, to zapraszamy do kontaktu.

Taxi bagażowe w Krakowie – cennik

Ceny transportu bagażowego ustalane są indywidualnie. W celu otrzymania wyceny można się z nami skontaktować telefonicznie lub za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie internetowej.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów