Transport, przewóz sejfów i kas pancernych

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe » Transport sejfów i kas pancernych

Transport sejfów i kas pancernych to usługa o szczególnym charakterze. Wszystko dlatego, że są to przedmioty ciężkie o niezwykle dużym gabarycie. Z tego też powodu przewóz sejfów wymaga użycia odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na sprawne przetransportowanie tego typu elementów w miejsce wskazane przez klienta. Nasza firma transportowa zdaje sobie sprawę z ogromu pracy, jaką należy włożyć w transport sejfów i kas pancernych, dlatego – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów – oferujemy profesjonalne usługi w tym zakresie.

Transport sejfów w Krakowie – nasza oferta

Zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje posiadają tzw. bezpieczne miejsca, które przeznaczone są do przechowywania ważnych dokumentów, pieniędzy czy różnego rodzaju kosztowności. Ze względu na rangę tego typu przedmiotów, transport sejfów i kas pancernych najlepiej powierzyć sprawdzonej firmy przeprowadzkowej. Zlecając nam swoje mienie, możesz być całkowicie spokojny o to, że Twój sejf czy kasa pancerna, bez względu na gabaryty, zostanie na czas przetransportowana do miejsca docelowego. Posiadamy niezbędne zaplecze techniczne oraz samochody dostosowane do przewozu takich gabarytów, a kadra naszych pracowników ma odpowiednie doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń.

Warto wiedzieć...

Służymy pomocą na każdym etapie transportu sejfów – począwszy od odpowiedniego zabezpieczenia podczas pakowania, poprzez sprawny przewóz, aż po rozładunek

Bezpieczny transport sejfów i kas pancernych

Możesz nam zaufać w tej kwestii

Transport kas pancernych – do kogo kierujemy nasze usługi?

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Kasa pancerna bardzo często stanowi niezwykle ważny element wyposażenia biura. Poufne dane firmy, które przedostałyby się w ręce niepowołanych osób, mógłby stać się przyczyną wielu problemów. Dlatego powszechnie praktykowane jest składowanie tego typu elementów w kasach pancernych lub sejfach. Bardzo często to właśnie podczas przeprowadzek biur spotykamy się z koniecznością przewiezienia sejfów i kas pancernych. Nierzadko tego typu usługi wykonuje się na zlecenie banków czy urzędów pocztowych.

Przewóz sejfów – jak przebiega?

Na początku wykonywana jest wycena w oparciu o odległość, jaką należy pokonać. Po ustaleniu z klientem terminu transportu, nasza ekipa zjawia się w wyznaczonym miejscu i zaczyna od odpowiedniego zabezpieczenia sejfu lub kasy pancernej. Następnie urządzenie wnoszone jest do samochodu i ustawiane tak, aby w czasie podróży nie było narażone na uszkodzenie. Po dotarciu do wyznaczonego miejscu ekipa wynosi powierzone mienie i ustawia wedle życzenia klienta. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją, iż sejfy dotrą na miejsce w stanie nienaruszonym.

Przewóz kas pancernych – cena

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualne. Na ostateczną cenę będzie miała wpływ wielkość załadunku, odległość pomiędzy adresami, a także ogólnie warunki, takie jak dostępność wind, ilość pięter, szerokość schodów i pomieszczeń. Są to elementy, które mogą znacząco utrudnić transport, dlatego w przypadku, np. braku windy w bloku, ostateczna cena usługi wzrasta. Zainteresowanych naszymi usługami w zakresie transportu sejfów i kas pancernych zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Gdzie świadczymy usługi transportu sejfów i kas pancernych?

Usługi transportowe świadczymy na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego. Podejmujemy się zleceń od klientów z Nowej Huty, Wieliczki, Niepołomic, a także Katowic.

Jakie jeszcze usługi świadczymy oprócz transportu sejfów i kas pancernych na terenie Krakowa?

Nasza firma oferuje również cały szereg innych usług transportowych, a także świadczy kompleksowe przeprowadzki domów, mieszkań, firm i obiektów użyteczności publicznej. Pomagamy przewieźć przedmioty wielkogabarytowe, takie jak fortepiany, pianina, meble, sprzęty AGD i RTV oraz przedmioty delikatne (szkła, lustra, antyki).

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów