Transport, przewóz sprzętu AGD i RTV

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe » Transport sprzętu AGD i RTV

W ramach usług transportowych wykonujemy przewóz sprzętu AGD i RTV na obszarze Krakowa i okolic. Zapewniamy profesjonalne zabezpieczenie, wniesienie mienia do samochodu oraz transport do punktu docelowego.

Przygotowanie do transportu sprzętu RTV i AGD

Każdy sprzęt RTV i AGD przed transportem musi zostać odpowiednio przygotowany i zabezpieczony, co pozwoli uniknąć uszkodzeń mechanicznych. Jako ekipa z doświadczeniem służymy fachową pomocą i radą w tym zakresie, bo mamy już za sobą wiele przeprowadzek, które zakończyły się sukcesem.

Transport lodówki

Transport sprzętu AGD nie należy do prostych czynności. Lodówka przed podróżą musi zostać opróżniona ze wszystkich produktów, które się w niej znajdują. Warto ją również wcześniej rozmrozić, a także dokładnie umyć jej wnętrze. Z lodówki muszą zostać usunięte także wszelkie ruchome elementy. Dopiero tak przygotowaną lodówkę nasza ekipa znosi i zabezpiecza przed transportem poprzez oklejenie drzwi folią stretch i unieruchomieniem wszystkich elementów. Podczas transportu tego typu AGD należy zwrócić szczególną uwagę na ułożenie w samochodzie. 

Warto wiedzieć...

Lodówka powinna stać pionowo lub być delikatnie pochylona. Pod żadnym pozorem nie może leżeć, ponieważ grozi to trwałym uszkodzeniem sprzętu. Po transporcie lodówki zaleca się również odczekać około 2 godzin przed jej połączeniem po to, aby czynnik chłodzący wrócił do normalnego poziomu. – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Bezpieczny i szybki transport sprzętu AGD i RTV

Zaufaj doświadczonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Transport pralki

Pralkę, podobnie jak lodówkę, również należy odpowiednio przygotować do transportu. Przede wszystkim należy odłączyć ją od zasilania i spuścić wodę z węży. Gdy pralka jest przygotowana do przewozu, możemy zabezpieczyć ją dodatkowymi materiałami i umieścić w pozycji pionowej w samochodzie.

Transport sprzęt RTV

Sprzęt RTV po odłączeniu powinno się zapakować w oryginalne kartony. Jeżeli ich nie posiadamy, sprzęty należy odpowiednio zabezpieczyć styropianem i folią bąbelkową, a następnie włożyć do kartonu, który powinien być minimum 3-warstwowy. Wszelki kable oraz piloty należy spakować wraz ze sprzętem, co pozwoli uniknąć zgubienia. Kartony, w których jest zapakowany sprzęt RTV, warto dokładnie opisać.

Przewóz sprzętu RTV i AGD – czym zabezpieczyć?

Do zabezpieczenia mienia przed transportem przydatne okazują się:

 • folie bąbelkowe;
 • folie typu stretch;
 • taśma klejąca;
 • styropian;
 • kartonowe opakowania.

W przypadku, gdy Klient nie jest w stanie samodzielnie zabezpieczyć sprzętu, ponieważ nie posiada wyżej opisanych rzeczy, zabezpieczymy sprzęty RTV i AGD za niego.

Transport sprzętu AGD i RTV w Krakowie – do kogo kierujemy swoje usługi?

Usługi przewozu AGD i RTV kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm, instytucji, obiektów użyteczności publicznej z Krakowa i okolic. Jesteśmy elastyczni i chętnie podejmiemy się każdego zlecenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt i doświadczoną ekipę. Zapewniamy konkurencyjne ceny.

Ile kosztuje przewóz sprzętu AGD?

Koszt transportu RTV i AGD ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest od wielu czynników, takich jak:

 • odległość do pokonania;
 • ilość przewożonych sprzętów;
 • sposób zabezpieczenia mienia;
 • zakres montażu i demontażu.

Dlaczego warto powierzyć transport sprzętu RTV naszej ekipie?

Oferujemy solidne i szybkie usługi transportowe na terenie Krakowa i okolic. Szczególnie w rejonie Nowej Huty, Niepołomic, Wieliczki, a także swoim zasięgiem obejmujemy Katowice. Nasza ekipa zawsze stara się jak najlepiej wywiązać z każdego zlecenia. Powierzone przedmioty po uprzednim zabezpieczeniu dotrą w całości pod wskazany adres. Wyróżnia nas kompleksowość, punktualność, solidność i miła obsługa.

Jakie jeszcze usługi transportowe świadczymy?

Stawiamy na kompleksowość, dlatego świadczymy cały zakres usług transportowych. Wśród nich m.in. tani przewóz mebli, transport sprzętu biurowego, transport pianin i fortepianów, transport sejfów, transport dzieł sztuki, transport serwerów, transport delikatnych przedmiotów.

W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów