Transport, przewóz sprzętu biurowego i komputerowego

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe » Transport sprzętu biurowego

Podczas przeprowadzki firm i biur niezbędne jest bezpieczne przewiezienie całego sprzętu biurowego. Wykonanie tego samodzielnie może być trudne nie tylko ze względu na gabaryty tych rzeczy, ale także na łatwość ich uszkodzenia. Dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów i wybrać profesjonalny transport sprzętu biurowego, np. w ProPrzeprowadzi.

Przewóz sprzętu biurowego – o czym należy pamiętać?

Przewóz sprzętu komputerowego, biurowego, komputerów czy innych urządzeń musi odbywać się w określonych warunkach. Jest wiele szczegółów, o których należy pamiętać. Jako doświadczona firma przeprowadzkowa wiemy, jak przygotować bezpieczny transport sprzętu biurowego. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak delikatny sprzęt jest nam powierzany. Dlatego nasi doświadczeni pracownicy odpowiednio go opakowują i zabezpieczają podczas podróży. Znaczenie ma wiele czynników, o których nie można zapomnieć.

Sprzęt biurowy do przewiezienia na już?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Co obejmuje transport biurowego sprzętu komputerowego w Krakowie?

Warto wiedzieć...

W ramach przewozu sprzętu biurowego zajmujemy się szczególnie transportem sprzętu komputerowego (komputerów, laptopów, monitorów, drukarek, skanerów), a także ksero i innych – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Usługa transportu sprzętu biurowego obejmuje przygotowanie rzeczy, przeniesienie ich do samochodu przystosowanego do tego celu, sam przewóz oraz późniejsze wypakowanie.

Jak przebiega przewóz komputerów w Krakowie?

Jest to wielostopniowy proces, który wymaga odpowiedniego przygotowania. Podczas przyjmowania zlecenia od klienta staramy się zebrać jak najbardziej szczegółowe informacje na temat wyposażenia biura, które ma być przewożone. Ustalamy istotne dane jak termin transportu sprzętu biurowego, adresy (początkowy i końcowy) oraz zakres usług. Następnie przystępujemy do planowania tego przewozu komputerów. Dzięki zebranym informacjom możemy przygotować sobie odpowiednie opakowania i środki zabezpieczające, które zostaną wykorzystane podczas pakowania. W ustalonym dniu przyjeżdżamy do klienta do firmy i zajmujemy się zabezpieczeniem komputerów, ksero i całego pozostałego sprzętu komputerowego. Potem umieszczamy go w samochodzie, odpowiednio je układając. Nasze doświadczenie na rynku przeprowadzek firmowych i prywatnych sprawia, że transport sprzętu biurowego odbywa się w pełni bezpiecznie. Po dotarciu na miejsce docelowe wypakowujemy i wnosimy komputery do nowego biura.

Co oprócz transportu ksero w Krakowie oferujemy?

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą transportową, której usługi można podzielić na trzy kategorie. Pierwsza to różnego rodzaju przeprowadzki. Zaczynając od prostych przeprowadzek studenckich, przez mniejsze i większe przeprowadzki prywatne, aż po przeprowadzki biur i firm. Naszą specjalnością są szybkie przeprowadzki, w których kładziemy nacisk na bardzo sprawny transport. Oczywiście oferujemy przeprowadzki międzymiastowe (np. z Krakowa do Warszawy czy z Krakowa do Wrocławia), jak i też międzynarodowe.

Drugą grupą naszych usług są wszelkie prace wspomagające przeprowadzki. Chodzi m.in. o pomoc dla klientów w opróżnianiu piwnic i strychów. Staramy się działać kompleksowo, dlatego m.in. oferujemy utylizację zbędnych mebli i przedmiotów. Podczas przeprowadzek biur na pewno znajdzie się wiele niepotrzebnych dokumentów, które pomożemy zutylizować.

Ostatnią kategorią naszej działalności są specjalistyczne transporty, takie jak przewóz sprzętu biurowego. Oferujemy również transport mebli, AGD i RTV, pianin i fortepianów czy sejfów i kas pancernych. Chętnie pomagamy w przewożeniu antyków i dzieł sztuki oraz delikatnych przedmiotów jak szkło czy lustra.

Transport sprzętu biurowego – gdzie świadczymy usługi?

Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie. Usługi świadczymy jednak również na terenie małopolski. Najczęściej pracujemy w Katowicach, Wieliczce, Niepołomicach i Nowej Hucie. Podczas pracy jako taxi bagażowe docieramy do dużych miast i małych wsi w całym województwie.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów