Transport, przewóz serwerów i szaf serwerowych

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe » Transport serwerów

Zmiana siedziby firmy, która wiąże się zazwyczaj z przeprowadzką całego biura, to niemałe wyzwanie dla każdej firmy. Przedsiębiorstwa z branży IT i informatyki najczęściej, oprócz różnego rodzaju sprzętu biurowego, posiadają do przewiezienia serwery. Przewóz tego typu ładunków wymaga specjalnego sprzętu oraz doświadczonej w tej dziedzinie ekipy.

Przewóz serwerów – dla kogo?

Oferujemy bezpieczny i atrakcyjny cenowo przewóz serwerów na terenie Krakowa i całej Polski. Usługa transport serwerów skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw z branży informatycznej i komputerowej, które posiadają własne serwery. Serwer to komputer, na którym zainstalowane jest specjalistyczne oprogramowanie, służące wymianie informacji innym komputerom w sieci. Powierzając nam przewóz serwerów, możesz być pewien, że zadbamy o dokładne zabezpieczenie mienia przy użyciu specjalnych materiałów, aby wyeliminować ryzyko uszkodzeń.

Chcesz zorganizować transport serwerów?

Z nami zrobisz to szybko i sprawnie

Transport serwerów w Krakowie – co obejmuje usługa?

Po zjawieniu się w umówionym miejscu nasi pracownicy zaczynają od dokładnego zabezpieczenia serwerów, które odbywa się z wykorzystaniem profesjonalnych materiałów. Załadunek i rozładunek przebiega bardzo ostrożnie ze względu na gabaryty sprzętu. Nasze samochody dostawcze dostosowane są do transportu tego typu przedmiotów, dzięki czemu zlecenie zostaje zrealizowane terminowo i w pełni bezpiecznie. Dbamy o to, aby zapewnić kompleksowość usług.

Dlaczego warto zlecić transport szaf serwerowych profesjonalnej firmie?

Bez względu na wielkość przedsiębiorstwa, lepiej jest zlecić transport serwerów profesjonalnej firmie – cała procedura wymaga fachowego zabezpieczenia oraz przewozu. Jeżeli sprzęt nie zostanie odpowiednio przetransportowany, może ulec zniszczeniu, co naraża całe przedsiębiorstwo na ogromne straty. Z tego też względu jest to czynność, którą najlepiej powierzyć profesjonalnej firmie transportowej. 

Warto wiedzieć...

Jeżeli planujesz transport serwerów, wybierz ProPrzeprowadzki. Dzięki nam unikniesz niepotrzebnego stresu i zagwarantujesz sobie bezpieczny przewóz serwerów. Z nami szybko zmienisz miejsce prowadzenia biznesu – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Ile kosztuje transport szaf serwerowych??

Każda wycena przygotowywana jest indywidualnie i zależy od wielu czynników – pełen cennik można znaleźć na naszej stronie internetowej.

Jakie jeszcze usługi wykonujemy oprócz transportu serwerów?

Oprócz przewożenia serwerów zajmujemy się również:

Ponadto świadczymy przeprowadzki krajowe, jak i międzynarodowe. Oferujemy również przeprowadzki domów i mieszkań, biur, instytucji, magazynów. Nasza oferta obejmuje również przeprowadzki studentów.

Decydując się na profesjonalną pomoc firmy przeprowadzkowej, możesz być pewien, że przeprowadzka zostanie zrealizowana w sposób sprawny. Nie będziesz musiał angażować swoich pracowników w pakowanie oraz przewożenie rzeczy. Przeprowadzka z ekipą przeprowadzkową to gwarancja, że praca Twojego biura czy firmy nie zostanie w żaden sposób zakłócona.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów