Transport, przewóz przedmiotów delikatnych, szkła, luster

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe » Transport delikatnych przedmiotów, szkła, luster

Firma ProPrzeprowadzki zajmuje się organizowaniem różnego rodzaju transportów, także bardzo wymagających przedmiotów. W tej grupie znajdują się szkło czy lustro, czyli towary wyjątkowo delikatne. By przewozić je bezpiecznie, konieczne jest odpowiednie doświadczenie i wiedza. Najlepiej więc skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej.

Transport luster i szkła – do kogo kierowana jest usługa?

Delikatne przedmioty najczęściej przewożą klienci indywidualni. Praktycznie każdy z nas ma w domu lustro, porcelanową zastawę czy szklane naczynia. Podczas przeprowadzki jest więc prawie pewne, że konieczne będzie przewiezienie również tych kruchych materiałów. Transport luster czy szkła to usługa, którą często wybierają również firmy. Zdarza się, że lokalizację zmieniają przedsiębiorstwa, które sprzedają szklane produkty czy też w ofercie mają dużo delikatnych przedmiotów. Niezależnie od tego, czy jest to klient prywatny czy firmowy, zorganizujemy szybki i bezpieczny transport szkła, lustra czy porcelany.

Jak przebiega przewóz luster w Krakowie?

Każda nasza usługa zaczyna się od rozmowy, telefonicznej czy też osobistej z klientem, podczas której opowiada on, co i w jakiej ilości chce przewieźć. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, o co pytać, by następnie przygotować szybki i sprawny przewóz luster, szkła w Krakowie. Po takiej rozmowie dobieramy odpowiednią ilość i typ samochodów oraz zabezpieczeń i pudełek. Możemy również pomóc klientowi w pakowaniu i zabezpieczaniu delikatnych przedmiotów. Wykorzystujemy do tego materiały, takie jak papier, kartony, folia bąbelkowa. Przez lata zdążyliśmy wypracować sobie techniki gwarantujące pakowanie w sposób zapewniający bezpieczeństwo w transporcie.

W wyznaczonym terminie stawiamy się pod adresem wskazanym przez klienta. Tam zajmujemy się zabezpieczaniem i przenoszeniem delikatnych przedmiotów do samochodu. Rozlokowujemy je w taki sposób, by nie obijały się o siebie oraz o inne rzeczy. Po przewiezieniu luster i szkła do wskazanej lokalizacji pomagamy we wniesieniu tych przedmiotów. Na życzenie klienta możemy również je rozpakować.

Jakie delikatne przedmioty przewozimy w Krakowie?

Kruche przedmioty to nie tylko lustra i szkło. Do tej kategorii zaliczyć możemy również:

 • szklane żyrandole,
 • elementy mebli,
 • porcelanowe ozdoby i zastawy stołowe,
 • lampy,
 • dodatki ze szkła i innych kruchych materiałów.

Niezależnie od tego, jaki produkt chcesz przewieźć, zapewnimy bezpieczny jego transport.

Transport szkła – o czym nie wolno zapominać?

Kluczowe jest odpowiednie opisanie i zapakowanie delikatnych przedmiotów. Jeśli klient wykonuje to zadanie samodzielnie, zawsze otrzymuje od nas odpowiednie instrukcje. Gdy to my zajmujemy się pakowaniem, stosujemy wypracowane metody zabezpieczania szkła przed stłuczeniem  transporcie.

Potrzebujesz bezpiecznego przewozu szkła i luster?

Zaufaj doświadczonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Ile kosztuje transport luster i szkła w Krakowie?

Warto wiedzieć...

Koszty transportu delikatnych przedmiotów jak szło czy lustra zależą od kilku czynników, m.in. tego, na jaką odległość przewozimy rzeczy. Innymi kwestiami są ilość rzeczy do zapakowania oraz dokładny zakres naszych usług. Wszystko ustalane jest podczas rozmowy z klientem – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Co jeszcze oprócz przewozu szkła w Krakowie oferujemy?

W naszej ofercie znajduje się pełen przekrój usług transportowych. Są to m.in. transport przedmiotów o podwyższonej wartości jak antyki i dzieła sztuki, kasy pancerne i sejfy. Przewozimy towary wielkogabarytowe jak pianina i fortepiany, serwery, sprzęt AGD i RTV oraz standardowe sprzęty biurowe i meble.

Najważniejszą gałęzią naszej działalności są przeprowadzki. Organizujemy:

By kompleksowo wspomóc klienta podczas przeprowadzki, przygotowaliśmy również usługi opróżniania mieszkań i piwnic oraz utylizacji zbędnych przedmiotów czy mebli. Zajmujemy się także niszczenie dokumentów.

Gdzie organizujemy przewozy szkła, luster i delikatnych przedmiotów?

Zasięg naszej działalności obejmuje Kraków i województwo małopolskie. Najczęściej pracujemy w Nowej Hucie, Niepołomicach, Wieliczce i Katowicach. Działamy w większych miejscowościach oraz małych wioskach. Możemy dowieźć delikatne przedmioty również dalej, jeśli będzie taka potrzeba.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów