Utylizacja, wywóz mebli i zbędnych przedmiotów

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe » Utylizacja mebli i zbędnych przedmiotów

Po przeprowadzce, remoncie często zostaje nam duża liczba zbędnych już przedmiotów. Mogą to być meble, zużyte sprzęty AGD, RTV, które nie nadają się do dalszego użytkowania. Często wtedy powstaje problem, co zrobić z takimi rzeczami? Z pomocą przychodzi nasz usługa utylizacji.

Gdzie utylizować meble w Krakowie?

Problem przechowywania i utylizacji zbędnych rzeczy jest w dzisiejszych czasach coraz częstszy. Postępująca segregacja odpadów, drogie ich wywożenie sprawia, że musimy mocno uważać, gdzie je zostawiamy. By odciążyć naszych klientów, przygotowaliśmy ofertę utylizacji mebli i zbędnych rzeczy w Krakowie. Jest to doskonałe uzupełnienie świadczonych przez nas usług przeprowadzkowych oraz transportowych.

Potrzebujesz zutylizować meble i inne zbędne rzeczy?

Zajmiemy się tym!

Jak nie należy pozbywać się zbędnych przedmiotów w Krakowie?

Meble, sprzęty są odpadami wielkogabarytowymi, których nie możemy wyrzucić do śmieci tak po prostu. Należy je w odpowiedni, bezpieczny dla środowiska sposób zutylizować. Możemy skorzystać z miejskich odbiorów tego typu odpadów. Odbywają się one jednak dość rzadko i dodatkowo samodzielnie musimy znieść je do podstawionych pojemników. Jeśli nie mamy takiej możliwości, lub chcemy załatwić to komfortowo dla nas, warto skorzystać z profesjonalnej usługi utylizacji i wywozu mebli, starych rzeczy.

Wywóz starych mebli – jak przebiega?

Warto wiedzieć...

Wywóz i utylizacja starych mebli przebiega w kilku etapach. Pierwszym jest oczywiście kontakt klienta – telefoniczny lub osobisty – podczas którego poznajemy szczegóły zlecenia. Wypytujemy o to, jakie i ile rzeczy ma być odebranych i zniszczonych. To wszystko pozwala nam się odpowiednio przygotować do realizacji zlecenia – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Po umówieniu terminu przyjeżdżamy na miejsce odbioru rzeczy. Najpierw zajmujemy się ich demontażem i rozbiórką na mniejsze i łatwiejsze do przewozu części. Następnie znosimy przedmioty i pakujemy je do transportu. Już w naszej firmie następuje segregacja odpadów oraz demontaż niebezpiecznych elementów. Podstawowy podział to części metalowe, szklane, plastikowe, drewniane. Przedostatnim krokiem tej usługi jest zniszczenie, czyli utylizacja starych mebli i zbędnych przedmiotów. Klient może otrzymać zaświadczenie, że rzeczy zostały w odpowiedni sposób poddane recyklingowi.

Wywóz zbędnych rzeczy – jakie przedmioty utylizujemy?

Utylizacja mebli i zbędnych rzeczy obejmuje wywóz i zniszczenie:

 • starych mebli wypoczynkowych: kanap, foteli, sof, łóżek,
 • zniszczonych krzeseł, stołków, biurek czy stołów,
 • zepsutych meblościanek, regałów, komód,
 • innego wyposażenia biur i domów.

W ramach usługi utylizacji przyjmujemy również popsute sprzęty RTV i AGD, gruz, tekstylia, produkty metalowe.

Jakie usługi poza utylizacją mebli w Krakowie oferujemy?

Gama naszych usług jest szeroka. Przede wszystkim zajmujemy się organizacją przeprowadzek studenckich, międzymiastowych, zagranicznych, prywatnych i firmowych. Wspomagającymi zadaniami, które wykonujemy, są opróżnianie piwnic i strychów oraz niszczenie dokumentów. Tak kompleksowe działania pozwalają zapewnić komfortowe warunki przeprowadzki dla naszych klientów.

Inną gałęzią naszej pracy są świadczone usługi transportowe. Mówimy tutaj o przewozach specjalistycznych:

Nie boimy się przewozić przedmioty kruche i delikatne oraz bardzo dużych i ciężkich. Wiemy jak transportować je bezpiecznie i sprawnie. ProPrzeprowadzki to również szybkie taxi bagażowe. Jeśli więc masz niewiele rzeczy do przewiezienia, ale nie chcesz robić tego samodzielnie, skontaktuj się z nami.

Gdzie świadczymy usługę wywozu i utylizacji zbędnych rzeczy?

Podstawowym rejonem naszych usług jest Kraków. Wykraczamy jednak poza jego granicę i zajmujemy się wywozem i utylizacją zbędnych rzeczy również w województwie małopolskim. Bardzo często świadczymy nasze usługi w Wieliczce, Niepołomicach, Nowej Hucie czy Katowicach.

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

 • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
 • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
 • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

 • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
 • podaj termin planowanej przeprowadzki
 • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
 • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
 • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
 • czy potrzebujesz kartony?
 • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów