Usługi transportowe

Pro Przeprowadzki » Usługi transportowe

Usługi transportowe, które oferuje nasza firma, to bezpieczny transport powierzonego mienia w miejsce wskazane przez klienta. Świadczymy tani transport na terenie Krakowa, całego kraju, a także Europy. Jako doświadczona firma przeprowadzkowa dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi transportowe wyróżniała najwyższa jakość połączona z korzystną ceną.

Szukasz bezpiecznego transportu?

Zaufaj doświadczonej firmie transportowej z Krakowa

Transport rzeczy – co wchodzi w zakres oferowanych przez nas usług?

W ramach usług transportowych oferujemy przewóz rzeczy nietypowych, często tych o dużych gabarytach bądź delikatnych. Dzięki zleceniu tego typu usługi możemy mieć pewność, że przewiezienie elementów wyposażenia przebiegnie sprawnie, bezproblemowo, szybko, a powierzone mienie nie ulegnie uszkodzeniu w transporcie. W ramach usług transportowych świadczymy:

Transport i przewóz mebli

Jedną z podstawowych usług, którą wykonujemy, jest transport i przewóz mebli. Specyfika niektórych elementów wyposażenia – materiał albo kształty – sprawią, że przewóz mebli może nastręczyć wielu trudności. Z tego względu transport mebli musi cechować się zachowaniem szczególnej ostrożności po to, aby w trakcie przeprowadzki nie doszło do uszkodzenia czy zarysowań. Zlecając nam transport mebli, unikniesz komplikacji związanych z całym przedsięwzięciem. Przetransportujemy Twoje meble szybko i bezpiecznie we wskazane miejsce.

Transport sprzętu biurowego

Transport sprzętu biurowego to jedna z podstawowych czynności, która towarzyszy każdej przeprowadzce biura. Chętnie podejmiemy się tego zlecenia. Przewieziemy zarówno sprzęt biurowy mniejszych gabarytów, jak i meble biurowe oraz sprzęt elektroniczny. Przewozy sprzętu biurowego realizowane są sprawnie i szybko.

Transport sprzętów AGD i RTV

Sprzęt AGD i RTV wymaga specjalnego traktowania podczas transportu. Jest on bardziej podatny na uszkodzenia niż meble czy pozostałe elementy wyposażenia. Urządzenia AGD i RTV wymagają odpowiedniego zabezpieczania specjalnymi materiałami, co w warunkach domowych często jest niemożliwe do zrealizowania. Aby mieć pewność, że sprzęty przewożone są bezpiecznie, najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego typu usługi firmie przeprowadzkowej

Transport pianin i fortepianów

W ramach usług transportowych wykonujemy przewozy instrumentów małych i wielkogabarytowych, a w szczególności pianin i fortepianów. Są to przedmioty, które muszą być transportowane z zachowaniem szczególnej ostrożności. Na szczęście jako doświadczona firma przeprowadzkowa z Krakowa jesteśmy na tego typu zlecenia przygotowani. Posiadamy odpowiednie materiały zabezpieczające i flotę pojazdów przeznaczonych do transportu takich przedmiotów.

Transport sejfów i kas pancernych

Nasze doświadczenie w branży przeprowadzkowej i transportowej sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu, jakim niewątpliwe jest transport sejfów i kas pancernych. Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników oraz pełnym zapleczem technicznym, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Transport dzieł sztuki i antyków

Wielu z nas ma w domu wartościowe rzeczy, takie jak dzieła sztuki czy antyki, które należy chronić ze szczególną pieczołowitością. Zadbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć i zapakować dzieła sztuki przed transportem. Korzystając z naszych usług, można być pewnym, że powierzone mienie, w tym dzieła sztuki i antyki bezpiecznie dotrą do celu.

Transport serwerów

Chcemy zapewnić naszym klientom kompleksowość usług, dlatego też świadczymy usługi z zakresu transportu serwerów. Mamy świadomość jak ważne jest właściwe zabezpieczenie serwerów, dlatego z wielką ostrożnością podchodzimy do załadunku, przewiezienia czy rozpakowania, aby wyeliminować nawet najmniejsze ryzyko uszkodzenia.

Transport delikatnych przedmiotów, szkła, luster

Przedmioty delikatne są trudne do przetransportowania ze względu na ryzyko rozbicia lub uszkodzenia. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed transportem je odpowiednio zabezpieczyć. Przy transporcie szkła, luster, porcelany i innych przedmiotów delikatnych stosujemy odpowiednie techniki pakowania. Profesjonalnie zabezpieczamy wymienione przedmioty i dostarczamy je pod adres wskazany przez klienta.

Dlaczego warto wybrać profesjonalną firmę z Krakowa do przewozu rzeczy?

Warto wiedzieć...

Istnieje grupa osób, które podczas przeprowadzki decydują się samodzielnie przewieźć meble i inne przedmioty wielkogabarytowe. Wynika to najczęściej z chęci zaoszczędzenia kosztów, jakie należałoby ponieść w przypadku zlecenia tego typu usługi firmie zewnętrznej. Jednak z naszych obserwacji wynika, że jest to typ usługi, którą warto, a nawet trzeba zlecić, ponieważ transport mebli i rzeczy nietypowych może nastręczyć sporo trudności w przypadku samodzielnego przewozu – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik

Usługi transportowe, tani transport rzeczy w Krakowie – zasięg działania

Usługi transportowe i przewóz rzeczy świadczymy na terenie całego kraju i Europy. Przyjmujemy małe i duże zlecenia od osób prywatnych, firm, instytucji i urzędów państwowych. Posiadamy odpowiednie samochody i sprzęt przeznaczony do przewozu różnych przedmiotów, również tych wielkogabarytowych.

Potrzebujesz transportu swojego dobytku?

Zaufaj doświadczonej firmie transportowej z Krakowa

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów