Usługi przeprowadzkowe

Pro Przeprowadzki » Usługi przeprowadzkowe

Usługi przeprowadzkowe świadczymy po to, by zapewnić naszym klientom w pełni komfortową zmianę miejsca zamieszkania czy siedziby firmy. Działamy elastycznie, jesteśmy otwarci na potrzeby klientów i dopasowujemy do nich swoją ofertę. Dlatego jeśli poszukujesz firmy z szerokim zakresem usług przeprowadzkowych w Krakowie, ProPrzeprowadzki je oferują.

Co wchodzi w zakres usług przeprowadzkowych w Krakowie?

Każda przeprowadzka jest wieloetapowym procesem, który rozpoczyna się już od etapu planowania. Kiedy klient zamawia usługę przeprowadzkową, podpowiadamy mu, jak powinna przebiegać dobrze zorganizowana przeprowadzka.

Przygotowanie usług przeprowadzkowych

Pierwszym etapem usług przeprowadzkowych jest dokładne ich zaplanowanie. Musimy ustalić, kiedy będziemy przeprowadzać zlecenie, dograć terminy pomiędzy nami a klientem. Na tym etapie wspomagamy go w ramach podpowiedzi, kiedy najlepiej jest przewozić rzeczy oraz jaka kolejność będzie dla niego najbardziej efektywna i wygodna. Może okazać się, że konieczne będzie rozłożenie przeprowadzki na etapy. Dlatego niezbędne jest przeprowadzenie krótkiej rozmowy z klientem, by dowiedzieć się jak szeroki zakres usług przeprowadzkowych będzie potrzebny.

Pakowanie

W ramach usług przeprowadzkowych oferujemy pomoc w pakowaniu. Nie tylko jesteśmy w stanie dostarczyć pudełek o różnych wielkościach, ale również wspomóc klienta w samym procesie pakowania. Posiadamy duże doświadczenie w tym aspekcie, dzięki czemu możemy odpowiednio spakować i zabezpieczyć przewożone przedmioty.

Demontaż mebli

Demontaż mebli może być dla klienta kłopotliwym etapem przeprowadzki. Dlatego przychodzimy z pomocą i w ramach usług przeprowadzkowych gwarantujemy również wsparcie w demontażu stołów, meblościanek, łóżek, kanap, segmentów etc. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami oraz personelem, który wykona te zadania szybko i sprawnie, bez ryzyka nieuszkodzenia mienia. Po demontażu mebli przystąpimy do ich zabezpieczenia i spakowania.

Właściwe oznaczenie pakowanych przedmiotów

Kluczowym dla sprawnej i bezpiecznej przeprowadzki jest odpowiednie oznaczenie przewożonych przedmiotów i paczek. Z jednej strony umożliwia to ergonomiczne spakowanie, a później szybkie rozpakowanie. Z drugiej zaś, jeśli oznaczymy, że w danym pudełku znajdują się np. delikatne produkty, zminimalizujemy ryzyko ich uszkodzenia w transporcie. Metod pakowania może być kilka. Najczęściej wybieranym przez naszych klientów jest ten z podziałem na pomieszczenia, szafki. Pozwala on później w łatwy sposób odtworzyć rozmieszczenie ubrań, naczyń czy innych naszych rzeczy w nowym mieszkaniu, biurze.

Szukasz sprawdzonych usług przeprowadzkowych?

Zaufaj doświadczonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Zabezpieczenie do transportu i znoszenie

Warto wiedzieć...

Jako firma przeprowadzkowa zwracamy szczególnie dużą uwagę na bezpieczeństwo przewożonych rzeczy. Zabezpieczenie paczek na czas transportu jest kluczowe dla ich nieuszkodzenia. Dlatego wypracowaliśmy przez lata pracy odpowiednie schematy działania, które pozwalają na zabezpieczenie przedmiotów już na etapie pakowania. Podczas rozlokowywania paczek w samochodzie transportowym zwracamy baczną uwagę na to, by nie mogły się one przesuwać, oraz by nie przygnieść ciężkimi rzeczami produktów delikatnych. – mówi właściciel ProPrzeprowadzki Krzysztof Spólnik 

Załadunek pudeł, przewiezienie i rozładunek

Gdy wszystkie paczki z rzeczami są już przygotowane, meble rozkręcone, a klienci gotowi, przechodzimy do etapu właściwej przeprowadzki. Na tym etapie usługi przeprowadzkowe skupiają się wokół znoszenia i załadunku pudeł oraz ich bezpiecznym przewożeniu.

Wnoszenie przedmiotów i rozpakowanie

Po dotarciu do nowej lokalizacji wyciągamy pudła i wnosimy je, zostawiając na wskazanym przez klienta miejscu. Na życzenie klienta możemy również zająć się rozpakowaniem mienia oraz jego rozłożeniem we właściwych miejscach. Standardowo jednak nasza rola kończy się w momencie bezpiecznego przewiezienia mebli i przedmiotów osobistych do docelowej lokalizacji.

Jakie usługi przeprowadzkowe świadczymy w Krakowie i okolicy?

W zakres usług przeprowadzkowych świadczonych przez nas wchodzą m.in. przeprowadzki dla studentów, prywatne, firmowe. Przygotowujemy przeprowadzki krajowe, międzymiastowe i międzynarodowe. Wspomagamy naszych klientów również w kwestii opróżniania strychów czy piwnic, utylizacji pozostałych po przeprowadzce zbędnych rzeczy czy niszczeniu dokumentów. Specjalizujemy się w transporcie dużych, ciężkich mebli, sprzętu biurowego, RTV i AGD, a także dzieł sztuki i antyków. ProPrzeprowadzki pomagają również w transporcie pianin i fortepianów czy kas pancernych i sejfów. Bezpiecznie jesteśmy w stanie również przewieźć przedmioty bardzo delikatne jak szkło i lustra lub serwery.

Gdzie świadczymy usługi przeprowadzki?

Świadczymy usługi przeprowadzki w Krakowie i najbliższych jego okolicach. Przeprowadzamy w Nowej Hucie, Niepołomicach, Wieliczce czy Katowicach. Jeśli klient wybiera u nas przeprowadzkę międzymiastową czy do innego kraju, oczywiście jego rzeczy również tam zostaną bezpiecznie dowiezione.

Szukasz sprawdzonych usług przeprowadzkowych?

Zaufaj doświadczonej firmie przeprowadzkowej z Krakowa

Poziom zadowolenia z przeprowadzki

  • Gdy przeprowadzasz się sam 60% 60%
  • Gdy pomogą Ci znajomi 75% 75%
  • Gdy zlecisz to nam! 100% 100%

Co nas wyróżnia?

Dobre ceny

}

Szybkość realizacji

Zgrana ekipa

Wyślij zapytanie o przeprowadzkę lub transport

Przeprowadzasz się? a może potrzebujesz taksówki bagażowej? Proszę wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi

Wypełnij formularz

Co warto zawrzeć w zapytaniu?

  • napisz czy to przeprowadzka firmy, biura, domu, czy mieszkania
  • podaj termin planowanej przeprowadzki
  • podaj adresu odbioru i adres docelowy czyli skąd-dokąd jedziemy
  • mile widziana będzie informacja o piętrze oraz odległości od miejsca do zaparkowania
  • wymień typy rzeczy do zarabnia np. meble, worki z ciuchami, sprzęt agd itp
  • czy potrzebujesz kartony?
  • czy pakujesz rzeczy sam(a) czy potrzebujesz pomocy w tym zakresie?

Dlaczego warto zlecić nam pracę?

=

wieloletnie doświadczenie

=

punktualność

=

100% zadowolonych Klientów